Pozvánka: Summer Punk Párty Volyně

Summer Punk PártyLéto už se překlopilo do své druhé poloviny a to mimo jiné znamená, že se blíží již pátý ročník jihočeského festivalu Summer Punk Párty. Ten se koná 19. a 20. srpna na malebném prvorepublikovém koupališti v městečku Volyně a i letos slibuje silné kapelní obsazení.

Páteční večer bude patřit především nestárnoucím punkerům The Fialky a pražským Status Praesents. Kromě nich se návštěvníci můžou těšit ještě na The Detectors z německého Kielu, Positive Mind z Plzně nebo strakonické Twist and Shout. O afterpárty se postarají DJs Missing Words Sound System.

Sobotní odpoledne odstartují tři jihočeské kapely – Exil (ex Nutno dodat), Dead Set Against a Pirates of the Pubs. Po nich dojde na zahraniční blok, kdy pro sebe pódium nejprve zaberou Rozpor ze Slovenska a po nich Risk It z Drážďan. S příchodem šera a blížícím se večerem nastane ten správný čas na třešničku na programu letošního ročníku – společná show Vladimira 518, DJ Mike T a The Rocket Dogz. Po této rap'n'rollové jízdě přijde velké finále – na stage se nejprve vyhoupnou Plexis a po nich hlavní headliner celého festivalu a legendární americká parta Dog Eat Dog. Večer uzavřou Libido Challenge z nedaleké Blatné.

Po oba dny bude návštěvníkům k dispozici zdarma bazén, který je přímo ve festivalovém areálu. Tradičně nebude chybět ani festivalový merchandise nebo stánky GNWP, Mayhem Longboards či Šance zvířatům.

Na viděnou 19. a 20. srpna ve Volyni!

FB stránka: http://www.facebook.com/SummerPunkPartyVolyne/

FB událost: http://www.facebook.com/events/453015561560968/

Online předprodej: http://goout.cz/cs/listky/summer-punk-party-vol-5/olm/

 


1.8.2016   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,3
jde to 2,3
spp harmonogram  

Diskuse ke článku - Pozvánka: Summer Punk Párty Volyně

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.


Anketa

Prezidentské volby 2018 koho by jste volili?

Miloš Zeman

Mirek Topolánek

Jiri Drahoš

Marek Hilser

Michal Horáček

Pavel Fischer

Petr Hannig

Jiri Hynek

Vratislav Kulhánek

 

Celkem hlasovalo 0.
Archiv anket.