CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Mosh-aerobic party

Mosh-aerobic party,21.11.2009

Patříš mezi ty co každý víkend prolejvají líh krvý, aby si  řádně promazali pamět a regenerovali mozek? A přesto všechno, když vstáváš s opicí v hlavě, víš že se nic nezměnilo? Pro tu chvíli si do sebe nalil litry chlastu a pořád nemáš pocit že si v pohodě?
Proto tu pro Tebe máme opravdu vydařenou akci, která Tě totálně nakope a uvolní všechny emoce z těla ven!!! 21. 11. 2009 v Brandýse nad Labem, Klubu-K rozjede Mosh-Aerobic párty, která je v dnešním naspeedovaným světě jedinou uzdravující kůrou!!!

Co tě čeká? Uvidíš zde pět předcvičujích, kteří Ti rozdrásají ušní bubínky, zpotí Tě jak dveře od chlíva a nenechají tě odejít bez úsměvu na Tvé propocené držce!
LYCANTROPHY
Extrémě rychlí hardcore z temných lesů Vysočiny a ponurých poděbradských ulic, se skvělým dívčím hláskem, který zahalí do tmy všechny superstar!!!
http://www.myspace.com/lycanthrophy
DISBEATLESS
Rozdupejte lenonky a spalte desky The Beatles! Tyhle jihlavští okovanci vám narvou do bubínku několik ocelových ryfů, rychlejší než náboje z M-16ky!!!
http://bandzone.cz/disbeatless
PRŮMYSLOVÁ SMRT
Violence-hardcore z jihlavských ulic, plný vzteku a nekonečně nadupaných beatů, které vám vytlučou z hlavy všechnu špínu. Asi z nejpunkovějších kapel tohoto večera, která vás nenechá ani chvilku na zemi. Všichni budou lítat vzduchem jako při atomovém náletu!
http://bandzone.cz/prumyslovasmrt
COLYMBOSATHON ECPLECTICOS
Punk-grindová brandeyská partička, která udělá víc bordelu než čínská armáda! Dvoučlenná sestava vám natankuje řádnou porci temného chlistýru, kterej vám proletí prdelí!!!http://bandzone.cz/colymbosathonecplecticos
BLU 82/B
Děčínské crustové komando, které si brousí zuby na Brandeys. Obyčejní smrtelníci zavřete petlice, blíží se BLU madafakrs!!!
http://bandzone.cz/blu82b

JESTLI MÁŠ POCIT, ŽE TOHLE NENI VEČER PRO TEBE, TAK SE PLETEŠ!!! PŘIJĎ SI NAFORMÁTOVAT MOZEK A PODPOŘIT TYHLE VYPEČENÝ PARTIČKY! DRUHÝ DEN UŽ NEBUDEŠ MUSET NIC A NIKOHO PROKLÍNAT! ÁMEN d:c)


12.11.2009   Rubrika: Články   |   Komentářů: 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,7
jde to 1,7
 

Diskuse ke článku - Mosh-aerobic party

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Hiro
Hiro - 18.11.2009 21:34

Vypadá to dobře, možná se přijedu mrknout.