CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

BILLY TALENT, SILVERSTEIN & CANCER BATS

BILLY TALENT, 21.11.2009V pražské Tesla Aréně, která pamatuje četné úspěchy historie českého ledního hokeje, se to bude v sobotu 21. listopadu hemžit vyslanci z hlavní světové hokejové metropole - kanadského Toronta.

Nebude se však jednat o hráče slavných "Javorových listů", nýbrž o členy BILLY TALENT, SILVERSTEIN a CANCER BATS - tří torontských kapel, které v Praze vesměs již vystupovaly a vybudovaly si v České republice velmi slušnou fanouškovskou základnu.

Billy Talent zaujali již před dvěma a půl lety, kdy v úloze předskokanů svým nasazením podle mnohých zastínili tehdy velmi očekávané vystoupení kolegů z My Chemical Romance. Rok poté se Billy Talent do Prahy vrátili již jako headlineři a i v horkém létě dokázali přilákat tisíce fanoušků do Malé sportovní haly. Mezitím vydali po dlouhém nahrávacím procesu své třetí album a stali se jednou z nejúspěšnějších kanadských kapel historie. Nyní vyjíždějí na triumfální světové turné, jehož součástí je i pražská zastávka.

V úloze speciálních hostů jim budou sekundovat jednak SILVERSTEIN, kteří před rokem a půl dokázali slušně zaplnit Lucerna Music Bar, a jejichž energické post-hardcore/screamo je jednou z hlavních současných deviz kultovního vydavatelství Victory Records, a rovněž populární "dřevorubci" CANCER BATS, kteří svůj "southern hardcore" předvedou v Praze naživo již popáté.

Příznivci našlapané, energické rockové muziky se tedy můžou bezpochyby těšit na hlasitou show, která svým nasazením pravděpodobně předčí i mnohá tuzemská hokejová utkání...

BILLY TALENT, SILVERSTEIN & CANCER BATS

Sobota 21. listopadu do 19:30h, Tesla Aréna, Praha 7 - Výstaviště

Vstupenky v sítích Ticketpro a Ticketportal

Ondřej Košan


18.11.2009   Rubrika:   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 3,1
normálka 3,1
 

Diskuse ke článku - BILLY TALENT, SILVERSTEIN & CANCER BATS

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.