CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Obchody s podprsenkami budou mít žně.

do Prahy se chystají Beatsteaks!Německá punk-rocková kapela The Beatsteaks si v loňském roce užívala zaslouženého odpočinku, nyní však už pilně pracuje na novém materiálu. Ještě před vydáním nové desky a k ní chystanému turné, si však Beatsteaks chtějí svůj nový repertoár vyzkoušet a volba padla na Prahu.

Alba Beatsteaks zpravidla mívají velmi pozitivní recenze, nic se však nevyrovná pověsti jejich živých koncertů. Muzikanti z ostatních kapel blednou závistí, když slyší, jak při jejich koncertech holky svlékají trička a hází na podium své podprsenky. Jejich show je naprosto strhující a budí nadšení všude, kde se tato berlínská parta objeví.

Beatsteaks znějí více „americky“ než německy a ve spojení s jejich neuvěřitelným atakem energie je to možná klíč k jejich ohromné popularitě. Ve světě Beatsteaks vyprodávají stadiony, na jejich koncert v  v berlínské aréně Wuhlheide, dorazilo v roce 2008 přes sedmnáct tisíc diváků! 

I v našich končinách mají Beatstekas hromadu nadšených fanoušků. Beatsteaks v minulosti odehráli vynikající koncerty v Roxy a na festivalech Rock for People a Planet Festival. Tentokrát mají namířeno do pražského Lucerna Music Baru, kde vás dozajista  15.června rozcupují na cimprcampr.

Vstupenky na koncert v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 200,- Kč + poplatky, na místě za 300,- Kč.
Více info na:

www.beatsteaks.org

www.myspace.com/beatsteaks

www.musicbar.cz

www.dsmacku.com

www.myspace.com/dsmackupromotion


BEATSTEACKS NAJDETE TAKÉ V NAŠÍ FOTOGALERII, NAPŘÍKLAD ZDE


DSmackU


11.1.2010   Rubrika: Články   |   Komentářů: 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,2
PUNK 1,2
 

Diskuse ke článku - Obchody s podprsenkami budou mít žně.

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Kikuse
Kikuse - 11.1.2010 22:47

Jééé ale proč zpívaj anglicky...