CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

KLUB 007 CHYSTÁ DALŠÍ PARÁDNÍ HUDEBNÍ VEČÍREK

KLUB 007 CHYSTÁ DALŠÍ PARÁDNÍ HUDEBNÍ VEČÍREK

 

 

Ve čtvrtek 18. 2.2010 si svůj koncertní debut před českým publikem vystřihne šestičlenná post-hardcoreová parta YASHIN ze skotského Glasgow - čerstvý to objev na britské hudební scéně.

 

 

 

 

 

Jejich skvělé debutové album "Put Your Hands Where I Can See Them" vyšlo před dvěma týdny, a přesto - a nebo možná právě proto - že nepřináší nic zásadně originálního, setkává se s velkou odezvou, a to nejen v domovském Skotsku.yashin

 

 

 

 

 

Kapele však cesta na vrchol trvala téměř šest let, během nichž musela obecenstvo přesvědčit a doslova si jeho přízeň vydobýt, zejména neúnavným předskakováním známějším formacím jako např. The Used, Madina Lake nebo Rise Against. Letos ale vzhledem k ohlasům na album a pracovitému bookingu čeká Yashin spousta příjemných aktivit, včetně koncertů na evropském kontinentě - jeden z nich zažije ve čtvrtek i strahovská Sedmička.

Nezbývá než dodat, že pro fanoušky kapel jako Lostprophets, Story Of The Year či Funeral For A Friend je koncert Yashin naprostou povinností.

Jako hosté se představí stylově spříznění Pražáci EVELYNNE a plzeňští "metalcoreoví" THIS NIGHT DRAWS THE END...vstupné činí příjemných 180,- Kč, takže si troufáme říci: skvělý scénář pro čtvrteční večer.

conspiracy


15.2.2010   Rubrika: Články   |   Komentářů: 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - KLUB 007 CHYSTÁ DALŠÍ PARÁDNÍ HUDEBNÍ VEČÍREK

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Newman
Newman - 15.2.2010 19:38

Dobrý buzny