CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

První sektor festivalu Sonisphere vyprodán.

První sektor festivalu Sonisphere vyprodán. 

Sonisphere festival v čele s Metallicou má vyprodaný první sektor!

První sektor, tzv. Golden Circle, je na festivalu Sonisphere vyprodán. Fanoušci, kteří chtějí být svým hrdinům z Metallicy a dalších kapel co nejblíže, zareagovali na předprodej nejrychleji ze všech.

Běžné lístky, které jsou od prosince v prodeji na portálech ticketpro.cz, musicticket.cz a nejnověji také na ticketstream.cz, jsou stále k mání za 1690,- Kč. Na stránkách festivalu lze také nalézt portály pro koupi lístků ze zahraničí. Kromě běžných lístků lze zakoupit exkluzivní V.I.P. vstupenky, které zahrnují mnoho výhod.

Vstupenky za 1690,- Kč (65€) budou k dostání do konce března. Po dobu měsíce dubna budou lístky stát 1790,- Kč (69€) a od 1. května až do konání festivalu 1890,- Kč (73€).

Na Facebooku na fanouškovských stránkách festivalu probíhá soutěž o volné vstupenky, kdy je každý týden vylosován výherce jednoho lístku. Pravidla jsou popsána

Festival Sonisphere přivítá kapely Metallica, Megadeth, Slayer a Anthrax. Je to vůbec poprvé v historii, co se tato „velká thrash metalová čtyřka sejde na jednom pódiu. Kromě ní pořadatelé minulý týden zveřejnili další porci účinkujících.

http://cz.sonispherefestival.net/

Markéta


22.2.2010   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,3
jde to 2,3
 

Diskuse ke článku - První sektor festivalu Sonisphere vyprodán.

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.