CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

DESPITE EVERYTNING + SUPPORT V BENEŠOVĚ!

DESPITE EVERYTNING + SUPPORT V BENEŠOVĚ!

V rámci Castaways Winter Tour 2010 napříč Evropou přijedou i do Benešova (na jedné ze dvou zastávek v České republice) zahrát, až z dalekých Athén v Řecku, Despite Everything. Koncert se uskuteční 12. března od 20:00 v klubu Červený Drak.

Despite Everything jsou kapelou, která se, ještě pod starým názvem 925, v České republice už jednou předvedla. Za ty čtyři roky, které uplynuly od tohoto vystoupení, se změnil nejen jejich název, ale i hudební výraz, který je nyní přímočařejší a údernější. Kapela valí nadupaný melodický hardcore punk ve stylu kapel jako Strike Anywhere apod.

benešov 12.3.2010Na Benešovské akci je podpoří tři tuzemské skupiny. Stálici pražské hardcore punkové scény PNS snad netřeba představovat, jen doplním, že jejich muzika je rok od roku kvalitnější a nasranější. Naopak velké překvapení v sobě skrývá vystoupení kapely Kung-Fu Girls. Jedná se o nový projekt členů kapel jako Lakmé či Broken Brain, hudebně by se mělo jednat o streetpunk, ale myslím, že můžete očekávat skoro cokoliv. Sestavu koncertu doplní RV4 – v současné době jedna z nejdéle hrajících a také nejoblíbenějších punkrockových kapel na Benešovsku.

Celou akci zakončí oldies disco afterparty v režii DJ´s Hrochopanda & Pionýr, kteří jsou svými oldies punk a oldies disco akcemi známi a oblíbeni i za hranicemi domovské Prahy.

Rash


8.3.2010   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - DESPITE EVERYTNING + SUPPORT V BENEŠOVĚ!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.