CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pozvánka: CHCEME BÝT OUT FEST, VELIKONOČNÍ ROCK PÁRTY

Pozvánka: CHCEME BÝT OUT FEST, VELIKONOČNÍ ROCK PÁRTY

Hvězdou sobotní přehlídky alternativních metal, punk a hc kapel bude legendární astrální úderka Insania z Brna.
Kapela vnikla v roce 1987. Má za sebou několik zahraničních turné včetně toho amerického. Hrála s takovými legendami jako jsou: Voivod, No Means No, Killing Joke a v roce 1991 se intenzivně přátelí s Jello Biafrou z Dead Kennedys. Kapela má za sebou 3 EP a 10 regulerních CD. Za CD Rock´N´Freud dostala v roce 2008 cenu hudebních kritiků Anděl a v undergroundové anketě Břitva zvítězili v témže roce také. Do Havlíčkova Brodu přijedou propagovat svoje nové CD z roku 2010 s názvem Kult Hyeny. Insania vždy vynikala naprosto nezařaditelnou hudbou i texty. Kapela vždy šla proti proudu i konzumu. Jejich osobitý koncert bude určitě lahůdkou pro všechny hudební fajnšmekry. Insania na festivalu vystoupí kolem 22:30h.. Na snímku v příloze fotka kapely a letáček na akci.

velikonoce

NONSENSE

Nedělní pomláska v Humpolci bude obsahovat pořádnou nadílku. Kapela The Revolt se tímto koncertem rozloučí s bubeníkem a kytaristou. Takže kdo chce ještě vidět metal coreovou pětici z Pelhřimova v původní sestavě má poslední možnost! Kvalitou určitě přivede do varu řadu návštěvníků kapela Nonsense z Velkého Meziříčí. Kapela vznikla v roce 1995.
Po několika demosnímcích jim v roce 2003 u domovského vydavatelství Cecek Records vychází první regulerní CD Pay For Your Cruelty. V roce 2007 vychází 2 CD Genius Loci, které obsahuje anglickou a českou verzi včetně velké multimediální přílohy a mnohastránkového bookletu. V roce 2008 vydává kapela akustické CD Live In Rock Depo a v roce 2009 vítězí v konkurenci více než 100 kapel z celé ČR v soutěži TV Óčko Výtah. Na snímku v bubeník crossover melodiků Nonsense, kteří na festivalu vystoupí kolem 22:30h..


31.3.2010   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Pozvánka: CHCEME BÝT OUT FEST, VELIKONOČNÍ ROCK PÁRTY

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.