CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

HC / ALTERNATIVA FEST - ETNIES PÁRTY

SLUTHC / ALTERNATIVA FEST
Pátek 30.4. 2010, Havlíčkův Brod - Effect Klub, od 19h.,za 100,-Kč.
Hrají: NAŠROT, SLUT, ATOMOVÁ MIHULE, PODOBRAZY, MAWATAKI křest CD!!.
ETNIES PÁRTY
Sobota 1.5. 2010, Havlíčkův Brod - Effect Klub, od 20h.,Zdarma !!Hrají: HFD, LIBOR CTIBOR, RV-4, IDIOT PRINCIP, DEFRAGMENT.
Info:www.cecek.com


Páteční pálení čarodějnic bude mít v klubu Effect specifickou podobu. Kromě legendárních zakladatelů  hc / crossoveru kapely NAŠROT. Vystoupí undergroundové cirkusové uskupení ze Žďáru n.S. ATOMOVÁ MIHULE a osobitý alternativní rock v podání kapely PODOBRAZY z Chotěboře. Nové CD zde pokřtí ethno coreová kapela z Velkého Meziříčí MAWATAKI, která ve své hudbě čerpá z odkazů indiánských národů. Absolutní lahůdkou však bude vystoupení noise hardcore průkopníků z Prahy kapely SLUT. Slut vznikli z legendárních hc / punk kapel Akutní Otrava a Gummy Pig. V roce 1992 vydali první demo s názvem Sex Sucks, které nahrávali u Ondřeje Ježka ( OTK ). V roce 1993 vydávají CD Get Some Slut....Or Fuck Yourself a stávají se žádanou klubovou kapelou po celé ČR. V roce 1996 jako jedna z prvních kapel u nás vydávají CD u zahraničního major labelu firmy Polygram. CD se jmenuje Smell Me a o jeho mix se postaral producent Jonathan Burnside známý především spoluprácí s Depeche Mode, Nirvanou, Melvins nebo Faith No More. Slut také jedou turné po USA, které čítá 16 koncertů a setkává se s pozitivním ohlasem. V roce 1999 vychází CD Luftganja, skladba Closer z tohoto CD se stává melodií ve filmu režiséra Luďka Zelenky Powers. Slut pilně koncertují, ale personální změny způsobí v roce 2000 rozpad kapely. V roce 2006 se Slut dávají znovu dohromady. Chystají novou desku a kapely se jako manažer ujímá Mafuna ( Tři Sestry, MZH ). Slut jsou zpět !! V Havlíčkově Brodě předvedou průřez všemi alby a zahrají i nové věci. Na tuhle hudební lahůdku, která během svojí existence hrála s takovými esy zahraniční hudby jako jsou: Iggy Pop, Ministry, Jesus Lizard, Prodigy, Voivod, Spermbirds nebo Headcrash se můžete těšit ve 21:00h..

Sobotní akce v Effektu vypukne ve 20h. vstupné je zdarma!!. Čeká Vás i bohatá tombola a soutěže o různé ceny. Vystoupí ska / folk združení HFD z Jihlavy, melo rockeři DEFRAGMENT z Chotěboře, indie kytarovka IDIOT PRINCIP z Č.Budějovic, osobitý písničkář LIBOR CTIBOR z Jihlavy. Vlašim budou zastupovat punkeři RV-4. Na snímku kapela HFD, která umí na pódiu i před pódiem vytvořit tu pravou pozitivní klubovou atmosféru. Kapela HFD vystoupí ve 21:00h..


26.4.2010   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
ALTER ETNIES PARTY  

Diskuse ke článku - HC / ALTERNATIVA FEST - ETNIES PÁRTY

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.