CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Další unikáty na festivalu Sonisphere

Další unikáty na festivalu SonisphereLetní teploty konečně dorazily do České republiky a na festival Sonisphere s Metallicou v čele, tedy na největší festival u nás, je očekáváno skvělé počasí.

Festival Sonisphere vypukne 19. června 2010 v Milovicích u Prahy a nabídne spoustu unikátních zážitků. Tím hlavním je bezesporu fakt, že poprvé v historii vystoupí Velká thrash metalová čtyřka pohromadě. Kapely Metalica, Megadeth, Slayer a Anthrax budou k vidění v jeden den na jednom místě, a to se po celou dobu jejich existence ještě nikdy nepovedlo. Nyní ale organizátoři upřesňují další jedinečné zážitky, které Sonisphere festival připravuje. Metallica s sebou přiveze Mega Pyro show, tedy unikátní světelnou performance, která doplní její více než dvouhodinové vystoupení. A to není vše: proslýchá se, že Metallica si na pódium pozve hosta z některé z dalších kapel, účinkující na Sonisphere festivalu.

Zároveň se návštěvníci můžou těšit na největší pódium v Evropě. Jmenuje se Megaforce stage a bude 60 metrů dlouhé, 30 metrů široké a 15 metrů vysoké. Pro všechny, kdo si budou tenhle výjimečný den chtít užít naplno, bude připraven zábavní park, kde bude kromě dalších atrakcí například bungee jumping.

Pokud odhlédneme od Velké thrash metalové čtyřky, ke které se logicky upírá největší pozornost všech, čekají nás další skvělé zprávy. Pendulum, kteří na Sonisphere festivalu představí svůj speciální DJ set, jsou v tuto chvíli na první příčce v britské hitparádě!

Nezbývá, než se přichystat a dorazit na místo. Pořadatelé doporučují, aby všichni přijeli včas, kemp bude otevřen již od pátku 18. června od 12 hodin. V pátek večer bude pro první návštěvníky přichystána party, kterou obstarají DJs. Areál bude otevřen v sobotu od 11 hodin, první kapely začnou hrát ve 14:00. Po vystoupení kapely Metallica budou opět hrát DJs a to až do ranních hodin. V neděli bude možné v kempu setrvat do 12 hodin.

Oficiální příjezd na festival autem je z Prahy po dálnici D11, sjezd na Nymburk a dále přes Krchleby a Straky. Z tohoto směru budou dále návštěvníci naváděni tak, aby se bez problémů dostali k areálu na letišti v Milovicích, kde budou moci své auto zaparkovat.

Všechny další informace včetně časového rozpisu kapel jsou k nalezení na http://cz.sonispherefestival.net/ .


7.6.2010   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 4   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 3
normálka 3
 

Diskuse ke článku - Další unikáty na festivalu Sonisphere

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
energie G
energie G - 8.6.2010 17:28

já takysmajlik - 5 Tak výborný kapely v jednom dni se jentak nevidí :)

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 8.6.2010 8:41

Já ho naopak chválimsmajlik - 5

 
Medvěd
Medvěd - 8.6.2010 6:04

...neoslovilo.....

 
Medvěd
Medvěd - 8.6.2010 6:03

Tohle megalomanství mě nějak neoslavilo.smajlik - 11