CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Nalezeno na webu: PŘEŽIL SEM VIETNAM

Nalezeno na webu:  PŘEŽIL SEM VIETNAMChtěl bych se omluvit všem svým čtenářům, fanouškům a prostě všem obdivovatelům, který sem nechal těch 5 dní bez jakéhokoliv postu. Byl sem na Podparou, to je festival socek, největších špín a exotů z celé České republiky.

Takže:

1/Jsem vlastně socialně zdatný člověk
Myslím, že podparou je naprosto skvělá věc na zvedání sebevědomí. Protože když už si myslíte, že nemůže být hůř, tenhle fesťák Vás vyvede z omylu. A tak konečně vím, že nejsem zas taková nula, bylo jich tam CCA o 3500 víc. Prostě sraz asocialů, dementů a blbců, co žijou v jakési imaginární představě, že jsou nad společností.

2/Prasata na Toytoykách
Né, že bych byl homofób nebo tak, proti buznám nic nemám, dokonce jim i fandím, ale většinou když du na hajzl, neočekávám, že z něj vyjde borec a hned druhej se slastným pohledem za ním. Na tom by samozřejmě nebylo nic špatnýho, homofób nejsem a hulibrkům fandím, ale kua, co to ty prasata dělali na toy toyce? Já se tam bál i vysrat a oni tam mrdaj :)

3/Inseminační Stanice
Myslím, že kapela Inseminační Stanice je banda vesnických imbecilů a jeskynních podlidí. Jinak si fakt nedokážu vysvětlit bezdůvodně agresivní kecy na vege a texty typu „Kdo žere tofu, ten je prase". Dokážu pochopit lidi, který nemají vřelej vztah k vegetariánství, ale proto se nemusím naprosto bezdůvodně srát do lidí, který narozdíl od tupých a dementních palachů mají pozitivní vztah k ekologii a přírodě. Bohužel burani existujou a když hrajou ještě v punkové kapele, tak to už je fakt demence. Nevim jestli je tohle ta jejich rebelie, srát se do všech a do všeho, ale pokud ano, tak by se třeba mohli zabít, skočit z mostu nebo tak. Je to svým způsobem taky rebelie a myslím, že se o tom bude povídat ještě víc než o tom, že to zlý, planetě prospěšný tofu, je pro prasata.

4/Xchat a realita
Nevim jestli bych se neměl klidnit, ale rozhodně už nebudu vytahovat nahý fotky z mařek, který nechci píchat. O to horší to je, když Vám před distrem stojí mařka z které ste před půl rokem vytáhli nahý fotky a čeká, že za ni přijdete a budete s ní komunikovat. Je mi líto zlatíčko, ale neznamená, že když mi na xchatu pošleš svoje kozy, tak si s tebou budu povídat. Přišla tam ještě několikrát, vždycky na chvíli odešla a pak se vrátila. Já byl nervózní a nechtěl se s ňou bavit. Je blbá jak troky, oproti fotkám má 20 kilo na víc a ještě se tahá s lidma co poslouchaj fakt hrozný sračky. Nehledě na to, že by chtěla mrdat a to já fakt nechci. Po chvíli tam přišla dokonce další, z té sem taky vytáhl nahý fotky, ale ta mě naštěstí nepoznala. Taky byla blbá a měla o 20 kilo navíc.

5/Mařka která mě zhodila do potoka
Jako nevim jestli je na punkovým fesťáku normální zhazovat lidi při močení do potoka. Ale podle té slečny zjevně ano. Aspoň to později říkala, říkala, že mě tam žduchla protože to byla sázka. To tak chvíli čumím do prdele a nějak nechápu, co s tím mám kurva společnýho já. Když už sem myslel, že jí při slovní konfrontaci rozbiju hubu, dozvěděl sem se, že su na punkovým festáčku, ať si teda nestěžuju, že tady se to dělá běžně. Když sem na ni začal křičet, že kdyby nebyla mařka, tak jí rozbiju hubu, smála se mi do obličeje a říkala „já vím", v tu chvíli sem to už fakt vzdal a šel do piče. Jenže takle utrpělo moje ego, jakmile sem došel ke stánku došlo mi, že měla dostat na prdel. Vlastně sem byl tak vypruzenej, že sem se rozhodl, že se tam pudu vychcat znova a počkám jestli se tam objeví. Bohužel už se nic nestalo a tak mé ego utrpělo obrovskou ránu v podobě vysmívající se mařky, která mě totálně posrala. Fakt mě to maximalně rozzuřilo, není nic horšího, než když se Vám do xichtu vysmívá mařka. Mařka, která si myslí, že má nějaký privilegia, protože má kundu. Teď bych ji zkopal do klubíčka a byl by klid, tak moc mě to ponížilo, zuby mi skřípají ještě teď.

Pokračování příště....

PS: Omlouvám se, že nejsu vtipnej nebo tak, ale nějak není nálada, všichni se chovají jak piče a to potápí veškeré mé autorské snahy o minimálně trochu zajímavej článek.

 

Autorův blog6.9.2010   Rubrika: Články   |   Komentářů: 36   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,9
normálka 2,9
 

Diskuse ke článku - Nalezeno na webu: PŘEŽIL SEM VIETNAM

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-36
Papež kouří trávu
Papež kouří trávu - 17.9.2010 15:07

plusminus: Já byl a už nikdy víc. Fakt to není můj šálek kafe :-).

 
plusminus
plusminus - 17.9.2010 10:37

Vikin: tak si na nejakou zajdi a zmenis nazor smajlik - 18

 
StreetPunker
StreetPunker - 16.9.2010 17:45

S tím článkem musím víc než souhlasit.. bohužel:)

 
Vikin
Vikin - 16.9.2010 15:49

plusminus: nebyl sem ani na jediný akci co IS dělala takže klídek...

 
Sanovak
Sanovak - 15.9.2010 19:44

Porcelly-no jo,ty urcite budes lepci nez ta banda prasat smajlik - 5

 
Porcelly
Porcelly - 15.9.2010 15:44

Souhlasim v bodě 1,2,3 s autorem ... Podparou a většina dnešních punx si myslej kdo ví co nejsou za nadlidi a pritom je to jenom banda prasat...

 
hajkros
hajkros - 14.9.2010 10:50

nevim jakej měl kdo problém s inseminačkou, každopádně mám je i jejich tvorbu moc rádsmajlik - 14 MRDAT A KALIT!!!!!!!!

 
Radovan
Radovan - 8.9.2010 22:48

Medvěd: smajlik - 23smajlik - 1

 
Radovan
Radovan - 8.9.2010 22:47

Lord.Alex: smajlik - 1

 
plusminus
plusminus - 8.9.2010 20:50

Papež kouří trávu,OldSkate.Punk,Vikin: ale na mrkev nebo dalsi akce,kteroy IS porada beztak chodite,co? !smajlik - 10 smajlik - 1 smajlik - 18 INSEMINACKA AMRMY !!! smajlik - 18

 
Sanovak
Sanovak - 8.9.2010 16:21

chrpa-mas nasi duveru chlapce smajlik - 10
nezklam nas a hod sem report :-p

 
Medvěd
Medvěd - 8.9.2010 15:04

Lord.Alex: Kurva,ted nějak nevím,jak to vlastně bylo.Myslím ale,že jsem je live viděl.Jistej,no jistej si tím moc nejsem :-))))

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 8.9.2010 13:51

Medvěd:nepsals náhodou, že se ti Adicts líbili...? A ted jsi je možná ani neviděl. Ty už nevíš co vid

 
Medvěd
Medvěd - 8.9.2010 6:17

mrtvola: chrpa: už se těším, kdoví, koho to tam navrátilec z Vietnamu na Toytoyce potkal...UŽ SI SE VYKECAL ?????smajlik - 1

 
Medvěd
Medvěd - 8.9.2010 6:03

Bazarov: Zdar.Mě to právě kapelově tenhle ročník bavilo dost.Asi,co se mi ze zahraničních nejvíce zamlouvalo,tak byl koncert Vice Squad,dle mě neměl chybu.Toy Dolls byli taky supr.Ale co jsem si užil daleko víc,tak byli klasici F.P.B a je to asi tím,že pořád upřednostňuji a mám rád víc kapely naše než zahraniční,což je taky zapříčiněné tím,že jim rozumím :-))

Vezmu to ze svého pohledu.Vždy když si přečtu,co že to tam bude hrát,tak když tam vidím a čtu staré dobré České bandy,tak vím,že tam na ně bude vždycky velkej kotel,což je pak paráda.Ony i ty první ročníky,kdy tam hrála třeba kapela Promítací kabina,tak ty též nebyly špatné,ale tose fest teprve rozjížděl.Mě třeba Adicts osobně nic neříkají,tudíž sem je ani nesledoval a možná ani neslyšel.Jinak ten potok by hustej,a kolikrát mě to taky nutilo ho né obejít,ale přeskočit.Ale vždy sem na to sral.Kdo by tak chtěl bejt při těch chladnejch nocích támhle někde promočenej,že ? :-)

O tom chcaní ve stanu.Taky tam byl jeden,kterej kdybych ho neposlal pryč,tak se normálně vychcal na mojí mladou,co ve stanu spala ve spacáku :-) Ale jinak akce to byla vskutku dobrá a možná nejlepší,co jsem tam zažil v tej Třebové a i po těch šesti ročnících,co jsem navštívil.Teda myslím,že už jsem tam byl minimálně šestkrát :-)

 
Radovan
Radovan - 7.9.2010 23:10

Bazarov: smajlik - 1

 
Bazarov
Bazarov - 7.9.2010 21:23

Souhlas. Ofca některé věci vystihl celkem trefně, hutně, humorně i ironicky,. Výlev, mnou též zaslechnutý, Inseminátorů, či co to bylo zač, mě též nadzvedl, ale i humpoláků bylo mezi punky vždy dost. Jinak kapelově mě to baví rok od roku míň, letos skoro vůbec. (Pro Medvěda: Proč tam jezdím, když mě to nebaví? - Protože holt dopředu nevím, jak mě to bude bavit a taky kvůli pár lidem, s kterýma je tak možnost se sejít na jednom místě.) Ovšem sice mě nebavili opěvovaní Adicts s jejich kočovnou komedoš šó (mimo Hanou též: show) :-) Ale bavilo mě sledovat, jak se jiní na té pitomosti baví, čím víc tretek a serepetiček, tím víc blaha, ale možná jsem už přeposlouchaný a zabředlý v HC, crustu a politpunku :-) Ovšem co mě opravdu rozesmálo, byl právě zmíněný potok, přes nějž vedlo mnoho lávek, ovšem zkratka zvolená opilými punx, hl. pozdě večer, v podobě skoku přes něj, to bylo to pravé. 90 % z nich zahučelo do té prochcané břečky skoro po pás, než aby udělali/y o pár kroků víc. Opilý punker/ka jde, a najednou z ničeho nic, kousek před mostem se rozhodne na druhou stranu skočit, hups a už se máchá ve sračkách. Groteska jak z němýho filmu :-)
Co jsem ale moc nedal bylo třeba, když dva ožralci došli do jídelního stanu, jeden větší šrot než druhý, podpírají se a najednou jeden vytáhne péro a začne močit lidem ve frontě skoro na zadky, naštěstí nikoho nepochcal, ale trefit se na mě, tak jeho obličej omyjou mé dvě vařící kafe, co sem nesl.

 
mrtvola ©
mrtvola © - 7.9.2010 21:13

chrpa: už se těším, kdoví, koho to tam navrátilec z Vietnamu na Toytoyce potkal smajlik - 1 smajlik - 14

 
chrpa
chrpa - 7.9.2010 21:07

mrtvola: to bude jeden z hřebůsmajlik - 10

 
mrtvola ©
mrtvola © - 7.9.2010 20:51

chrpa: napiš něco o tom zázvoru smajlik - 10

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-36