CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Ilúzia, Posloucháte jižní Čechy III

Ilúzia, Posloucháte jižní Čechy III

V minulých dnech vyšly u PHR dvě nová alba. Obě jsou vydána v kooperaci několika dalších labelů. Prvním počinem je album žilinské kapely Ilúzia pojmenované „Búrka“. Najdeš na něm 10 nových skladeb staršího i novějšího data + intro a outro. Kapela je určitě zajímavá a hudebně pestrá, krom dámského a pánského zpěvu najdeš například i housle. Hudba kapely je pevně zakotvena v punkových a hardcoreových základech, ale pro dané styly netradiční nástroje jí dodávají na zajímavosti a originalitě. Album vyšlo pouze na vinylu, ale u každého kusu najdete také download kód. Výborně graficky ztvárněný obal a krásný oranžový vinyl. V limitované edici je pak album na žlutém asfaltu s černými fleky, plakátem a dalším download kódem navrch.

 

iluzia

 

Druhým albem je již třetí díl kompilace „Posloucháte jižní Čechy“ tentokráte za účasti mladých a nadějných kapel tohoto regionu. Celý náklad vyšel na čirém vinylu a album jako vždy koordinoval známý jihočeský bard Šakal (Rabies, Noise Master zine). Na ploše 40 minut můžete slyšet: B.T.C.W. (thrash-hardcore-death), S.U.S.U! (south hardcore butchers), BYT (new school grindcore), Hiroshima Nightmare (dark/crust hardcore), Liver Garnish (fast violence hardcore), Katarakta (d-beat hell), Ünfarkt (short hardcore), Resort (grind/crust mayhem), Rotten Brats (fast finland hardcore), K.Z.O. ( raw punk as fuck), Flaška Visočiny (classic punk).Odkazy na kapely:

Ilúzia http://www.myspace.com/iluzionists


B.T.C.W. http://bandzone.cz/behindthecemeterywall

S.U.S.U.! http://standupspeakup.cz/

BYT http://bandzone.cz/but

Hiroshima Nightmare http://bandzone.cz/hiroshimanightmare

Liver Garnish http://bandzone.cz/livergarnish

Katarakta http://bandzone.cz/katarakta

Ünfarkt http://bandzone.cz/unfarkt

Resort http://bandzone.cz/resort

Rotten Brats http://bandzone.cz/rottenbrats

K.Z.O. http://bandzone.cz/kriminalnezavadneosoby

Flaška Visočiny http://bandzone.cz/flaskavisocini

8.9.2010   Rubrika: Články   |   Komentářů: 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Ilúzia, Posloucháte jižní Čechy III

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
nahlas
nahlas - 11.9.2010 22:11

Posloucháte jižní Čechy III - 1. i 2. je parádní, tož se těším na 3. a ILÚZIA- chci, ale kde brát ty love na deskysmajlik - 2