CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Nové video od Pipes and Pints

Nové video od Pipes and Pints

Ahoj všem, nové video Pipes and Pints je konečně venku.

Camera, edit: Martin Vrbický, Fullface Productions

Jako  další jsme se rozhodli zfilmovat jeden z našich nejstarších válů  Different Way (Jiná cesta). Samotný název napovídá o čem by to tak asi  mělo být. V klipu kromě naší Jiný cesty, kterou se snažíme více či méně  úspěšně kráčet spoustu let, vzdáváme hold i cestám našich dalších  kamarádů, spolupracovníků a spoluharcovníků. Different Way je jedním  velkým poděkováním vám všem, kteří pro alternativní scénu něco děláte,  ať už v klipu jste nebo nejste. Počínaje chozením na koncerty, hraním v  kapelách, psaním, vytvářením prostoru pro setkávání se s ostatními a  pořádáním megalomanských akcích zdaleka nekonče.


Přejeme vám všem, ať  na té vaší cestě, kterou jste si kdysi dávno vybrali, vydržíte co  nejdéle a doufáme, že se na ní budeme ještě hodně dlouho potkávat.

Vaši Pipes and Pints


10.12.2010   Rubrika: Články   |   Komentářů: 56   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,3
PUNK 1,3

Videa:

 

Diskuse ke článku - Nové video od Pipes and Pints

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-56
Lord.Alex
Lord.Alex - 15.12.2010 23:27

Medvěd:no pokud jim to stačí,tak si nemaj co votvírat hubu na kapely co se chtěj a chtěli posunout dál a maj na to umění i nápady i fanoušky. Na to bych neviděl nci špatnýho snad.

 
Medvěd
Medvěd - 15.12.2010 17:59

Lord.Alex: Tak NN to asi stačí a taky jim zas až tak o love za hraní jistě nejde,což se o Kafařích říc nedá...Ty určitě za třeba osm nebo deset litrů nehrajou.

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 15.12.2010 17:52

Medvěd:no a když vyřkneš kdekoli v československu Ine kafe, zná je taky každý-kdo neni kulturní primitiv:=)
Tu sekci s mobilem nechápu proč o tom mluvíš:=) mimo souvislost:=)
A jedna z nejlepších desek NN možná, ale opět se mužem podívat kde jsou NN po tolika letech hraní a kde jsou kapely které oni napadaj...:=) takže kdo ví...

 
Medvěd
Medvěd - 15.12.2010 16:34

Lord.Alex: Tak to bych zase netvrdil,páč když kdekoliv na světě vyřkneš Sex Pistols,tak narozdíl od Iného Kafe je zná každý.

U nás na vsi je pár takovejch (třeba já :-)) ).kteří si to rozhodně nemyslej,což se třeba o těch,co tady choděj například na základku říci nedá.Nevím,možná z toho "vyrostou" :-) Nulovej ale není neboj,zato v Praze to je samej "iteligent",že jo ? Pár takovejch sem jich tam za mého působení zažil :-) Hele a Whisky má pravdu.Já třeba už od ledna nepoužívám mobil.Prostě ho k životu nepotřebuji,když něco,tak přez internet a nebo si zavolám z práce či od nějakého známého.No a tak jsem teď jeden dostal.Nokii,akorát jiné provedení a jak jsem ho nepoužíval,tak jsem měl problém ho vůbec rozchodit.Nakonec se ale povedlo :-)

Co se týče NN,tak v tom rozhodně závist nebude,o to strach nemám.Ambic maj dost,viz poslední deska,která je dle mě jedna z nejlepší,co kdyby vydali.Umem to taky nebude.Taky to nevím,kde to z nich vyšlo,ale asi na tom něco bude...

 
chrpa
chrpa - 14.12.2010 19:21

punkie: no ba...

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 14.12.2010 15:24

Medvěd:jj stejnej pojem jako Pistole jsou třeba ale i Ine kafe...:=)
Jinak pokud u vás na vsi někdo říká že fixa a rybky sou pu kové kapely, tak je to asi holt tim, že je to u vás na vsi a hudební přeled se tam rovná nule:=) Jak říkal nedávno Whisky, někde se zastavil čas a lidi neumí ani používat internet a to je pak těžký, že znaj deset kapel a co je v televizi..:=) Viva la cesta do pravěku:=)

Jinak páni z načo názor a podobných kapel tak asi leda závidí, nebo nemaj ambice, nic víc bych v tom neviděl. Snad ještě, že nemaj um:=) navážet se do kapel které dokázali tisíckrát víc než moje kapela mi přijde jako obyčejná závist nebo stupidita. Hlavně opět, zajímalo by mě, kde Ine kafe za posledních cca deset let řekli, my sme punková kapela:=))) to je asi jen dedukce chorých hlav v pár kapelách bez ambicí:=)

 
Medvěd
Medvěd - 14.12.2010 7:21

Líbí a i s ním plnně souhlasím,názor jednoho z členů kapely Načo Názov.

Jaký máš názor na komerci,co se týká hudební scény ?

Případy jako Iné kafe,Horkýže slíže,Plus - mínus a dalších podobných cirkusantov uprímně litujem.S punkom mají akurát spoločnů minulosť,keď im eště nejebalo,len ma sere,že dehonestujů pojen punk tím,že se považujů za punk kapely.To je opravdu slizké.Inu,kto chce kam,pomožme mu tam.Většina rozumných lidí na nich sere,no keď jim té pubertalné děvčatka stoja za to,aby zo sebe robili kokotov prosím,majů na to právo.Dúfám len,že keď si už poriadne namastia vrecka,vyserú sa na to a odsťahujú sa někam do Kambodže,ale nech ich už nevidím.

Sorry za chybi,přepisoval jsem to rychle.

 
Medvěd
Medvěd - 14.12.2010 6:08

punkie: Ona ta Praha něco stojí ,že ? :-)))) Ani nevím,zda se tím kluci s Pipes živěj a nebo u toho ještě někde hákujou.

Jinak mě se taky moc nelíbí,nebo spíš nelíbilo dříve takové - to parazitování všelijakých "rádobypunkových" kapel alá Rybičky 48 a podobně,které se "punkové" kapely jen prachsprostě vydávají.Ale taky to chce nadhled.Kdo chce,tak ten si o tom podlě mě udělá obrázek svůj vlastní.Já se nad tím dnes pousměju a jdu od toho.Mám své oblíbené kapely na které chodím a poslouchám je (teda pokavaď ještě hrajou) a to mi stačí a na takový nějaký Rybičky z vysoka seru a jsou mi ukradené...

Lord.Alex: Jinak já si nemyslím,že dnes je vše kopie.Třeba u SPS a nebo Šanovu 1 mne nenapadá koho by mohli kopírovat.Jestli tobě to příjde jako kopie,tvůj boj.Jako kopie,parazitující na stylu a hnutí punkrock mě spíš příjdou třeba již zmiňované Rybičky 48,které v prvotních začátcích na tom "hraní si na punk" opravdu vydělávaly nekřesťanský peníze a kdo ví,jestli ještě nevydělávaj.Dnes už to nesleduji.Já nejsem žádnej ortodoxní punker,ale tohle by mě stejně sralo,páč už to na samotné hnutí vrhá špatný světlo,lidi si pak srovnávaj například SPS s pop sračkama viz Rybky a ták.To vidím třeba u nás ve vesnici."Hele,v Jičíně hrajou punkáči Vypsaná fixa,pojedem né ?" To mě třeba příjde smutný a je to tím,že někde v ESU s Marešem vyděj kapely podobnýho střihu,jak sou "hustě punk" a je zaděláno na nedorozumění.S tím nic nenaděláš no :-(

Karlos: Na punku vydělávali už kdysi třeba Sex Pistols a taky se to hordě jejich fans nelíbilo :-) Bohužel ale Pistole byly a jsou pořád v týhle hudbě pojem,kdežto Rybičky,Mandrage a jim podobný kapely ani omylem,ty pouze bazírujou a těžej z něčeho,co nejsou.

 
punkie
punkie - 13.12.2010 22:20

vy vlastně vůbec nejste ve sporu. Rybičky, Pink ani mandrage nejsou punk. ,nikdy nebylli a ani se k tomu nehlásej...

a není řeč ani o pipes na dpints., protože PBV jen něco zaslechl, a já jsem je na festák zval a i přes drobný incident myslím, že jsou to féroví kluci, chtěj hrát punkrock a fakt je to moc baví. zas tolik peněz na tom nevydělaj, ale žijou skvělej život. to je k nezaplacení, já jim to přeju. a fandím jim.

tudíž lze ve všem ostatním souhlasit s karlosem i PBV. texty a sdělení je důležitý. a vůbec to nemusí bejt samý nadávání....

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 13.12.2010 18:23

karlosi:já neposlouchám ani jednu z kapel co tu udajně vyzdvihuju.=))) Nevim podle čeho si tohle vydedukoval:=))) Leda teda Green day samozřejmě. A Avril, ale zbytek ne, páč mě nebaví. Jen tak nějak o nich vim a nevim, že by kdy řekli, my sme punk:=)
A zastávej se koho ceš, na tom neni nic zlýho. Prostě hrát kytarovou rychlou muziku je podle vás špatně, pokud zároven v textech něco nehlásám, ok nu, taky názor..:=)

 
Karlos
Karlos - 13.12.2010 17:54

Lord.Alex: A dělají to zcela vědomě! Prostě se tady Petra musím zastat, pže to už není možné.

 
Karlos
Karlos - 13.12.2010 17:51

pozn. Poslední příspěvek se nevztahuje vyloženě k Pipes and Pints. Mluvim tu o kapelách, které tu vyzdvihuješ, pro mě nepochopitelně.

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 13.12.2010 17:50

Jj hrát rychlou kytarovou muziku neni fakt v pořádku, jasná věc...smajlik - 6

 
Karlos
Karlos - 13.12.2010 17:48

Lord.Alex: Zamysli se, prosím Tě, nad tím, co tady píšeš, vždyť je to směšný. Jasně, že na punku vydělávají, Je to prostě dneska v módě. Mladí na to slyší. A v pořádku to rozhodně není.

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 13.12.2010 17:31

P.B.V.Ano myslim:=) protože hudba Rybiček, Mandrage, nebo Pink mi nepřijde ani drobet podbná punkrocku, možná Rybky trochu jo, ale panebože co by dneska kdo měl hrát ty voe? Všechno je kopie dneska už. hrajou si hudbu co se jim líbí, ALE neříkaj, my sme punkáči nikde, tak nevim kdes vzal, že to jsou kapely co na punku vydělávaj:=) kdyby hráli dechovku, řekneš že vydělávaj na fešákách nebo co?
A jak s eoblékaj no ty voe to už je fakt známka punku:=) At se oblíkaj jak chtěj ne?:=)

 
P.B.V.
P.B.V. - 13.12.2010 17:16

Lord.Alex: Opravdu si myslíš, že tyhle kapely a interpreti vědomě nevyužívají značky "punk" k proslavení a obohacení? To by byla hodně velká naivita... Stačí se jen podívat, jak se oblékají a jaké hudební postupy používají. Kdepak, oni jsou si moc dobře vědomi, na čem parazitují a vědí, jak z toho co nejvíc vytřískat. Chytrá strategie.

 
chrpa
chrpa - 13.12.2010 17:08

Lord.Alex: umytý v hajnekenu...

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 13.12.2010 16:53

P.B.V.:hmmm mě se pozlátkoví Adicts líbí právě třeba kvuli jejich přístupu k hudbě a textum i hudba samotná. ale ikdyž se ti nemusí líbit, říct prázdno....No nic.
Jinak nějak nevim, že by Mandrage, nebo rybičky, nebo nedejbože pink někdy říkali my hrajem punk:=) že to o nich říkaj mainstreamová media je jiná věc:=)
Ine kafe to samé:=) Green day pro punkrock udělali tolik, že bys jim měl líbat hnáty:=)

 
P.B.V.
P.B.V. - 13.12.2010 16:42

Lord.Alex: Ramones jsem kdysi dost poslouchal, dobrá kapela, hrající v době, kdy punk ještě nebyl módní záležitostí, takže ti jsou z obliga. Ten zbytek mě nebere... Adicts jsou zrovna takový příklad nablýskaného pozlátka, pod nímž duní prázdno. Zneužívání punku a vydělávání na něm? Mandrage, Rybičky, Iné kafe, Green Day, Blink, Pink, Avril Lavigne... To jen tak namátkou narychlo.

 
chrpa
chrpa - 13.12.2010 16:26

Medvěd: je dobrej,cósmajlik - 1

P.B.V.: nakonec si k tomu dospěl-vítej v klubu...
a jen z doslechu se informace neberou,ale tvůj boj...

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-56