CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pozvánka: Street Dogs (USA) & The Mahones (CAN) & Proti Směru

Street Dogs (USA) & The Mahones (CAN) & Proti SměruOstravo, tak na tohle se připrav. V pondělí 24. ledna 2011 to totiž bude v klubu Marley pořádné peklo! Zpozornět by měli především fanoušci DROPKICK MURPHYS. SMRADSIDE PRODUCTION a STANLEY STAR PROMOTION se spojili a Ostravu navštíví punkové pojmy STREET DOGS a THE MAHONES, společně s nimi pak vystoupí letitá stálice českého punku PROTI SMĚRU.

Ještě jste neslyšeli o STREET DOGS? Je to parta pěti chlápků z amerického Bostonu (kolébky mnoha výborných kapel), v čele s charismatickým Mikem McColganem. Ten dříve působil například jako frontman v DROPKICK MURPHYS, když ale začínali být slavní, rozhodl se jít ve stopách svého strýce a stal se hasičem. Poté ale od sboru odešel a roku 2002 spolu s dalšími založil STREET DOGS. Od té doby stihli nahrát celkem pět alb. To poslední je z roku 2010 a nese název Street Dogs. Jejich největší hity ale pocházejí převážně ze starších alb, např. Fading American Dream. Jejich songy dost často mají sociální podtext a nevyhýbají se ani kontroverznímu tématu války v Zálivu, které se Mike McColgan aktivně účastnil.Těšte se na rychlý energický street punk plný vokálů, který Vás prostě zvedne ze židle!

A vydechnout Vás nenechají ani THE MAHONES. Tato kapela s dívkou ve svém středu právě koncertuje po celém světě v rámci 20th Anniversary World Tour a jeho evropskou část absolvuje právě se STREET DOGS. Vznikli v Kanadě, kde se také v jedné irské hospodě dali kolem roku 1990 dohromady. Původním záměrem vzniku kapely bylo zahrát na oslavu dne svatého Patrika, ale osud tomu chtěl jinak a 20 let koncertování řada vydaných alb je skutečností. V jejich hudbě je jasně cítit vliv kapel jako The Pogues, Social Distortion nebo The Ramones.

mahones

THE MAHONES

Jako první na podium tento večer vletí opavští Proti Směru. Ti v příštím roce oslaví 10 let své existence a po půl roce se zase ukážou v Ostravě. Kapela v letošním roce vydala také nové album Na cestách, které je do 31. prosince 2010 možné stahovat na jejich Bandzone profilu úplně zdarma a sklízí v recenzích úspěchy.

Vše vypukne kolem 20.00 hodin. Vstupné bude 150 Kč.

Vstupné je sice vyšší, než na co jste zvyklí, ale koncert určitě bude stát za to. I když kapely třeba neznáte, klikněte tady na ten odkaz, poslechněte si je a přijďte podpořit. Kapely takového formátu sem totiž nejezdí každý týden!

Tak jak radí na svém profilu The Mahones: Hide your drinks, and lock up your daughters… oujee

www.myspace.com/streetdogs

www.myspace.com/themahones

www.bandzone.cz/protismeru

Další informace naleznete na oficiální FB http://www.facebook.com/pages/SMRADSIDE-production/189335022502?v=app_2373072738#!/pages/SMRADSIDE-production/189335022502?v=wall


2.1.2011   Rubrika: Články   |   Komentářů: 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Pozvánka: Street Dogs (USA) & The Mahones (CAN) & Proti Směru

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Radovan
Radovan - 2.1.2011 15:23

možná se stavím a zapiju narozky smajlik - 1