CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

OBSCENE EXTREME 2011

OEF 2011 Newsletter #1

 

 

ENTOMBED + LOCK UP + ROTTEN SOUND + SQUASH BOWELS + VARUKERS + INHUMATE + MAGRUDEGRIND + IMPALED + GRONIBARD + PSYCHO + INSTINCT OF SURVIVAL + FLESHROT + DISLIKE + REPROACH + IDIOT CONVENTION + SUFFERING MIND + more!!!

OBSCENE EXTREME 2011
Čtvrtek 7.7.2011 start 12.00, Pátek 8.7.2011 start 12.00, Sobota 9.7.2011 start 10.00

Předprodej :
Do 15.6.2011 - 1000 Kč
Na místě - 1200 Kč

Cena vstupenky včetně Obscene Extreme 2011 festival CD!!! CD obdržíte u vstupu do festivalového areálu!!! Děkujeme za podporu!!!

LÍSTKY na Obscene Extreme 2011 – můžete objednávat přes Obscene e-shop!!!
http://www.obscene.cz/e-shop/product_info.php?products_id=2865&language=cs

 

 

oef 2011 newsletter #1

LOCK UP

Kapelám, které spojí legendy scény, je někdy předhazováno, že nejsou nijak zajímavé (snad krom samotného obsazení) a ani jejich diskografie nebývá nijak početná. Ovšem LOCK UP si označení superskupina zaslouží a svým vystoupením na Obscene Extreme 2011 jistě získají i vaši důvěru.

Původně kapelu založili Shane EMBURY (NAPALM DEATH/VENOMOUS CONCEPT), Nick BARKER (CRADLE OF FILTH/DIMMU BORGIR) a Jesse PINTADO (NAPALM DEATH/TERRORIZER) a na svět vyvrhli nejostřejší druh death/grindu, který vás prostě stáhne z kůže. Ke kapele se na jejich debutním albu 'PLEASURES PAVE SEWERS' z roku 1999 připojil se svým syrovým hrdlem Peter TÄGTGREN (HYPOCRISY). Album 'HATE BREEDS SUFFERING' z roku 2002 pak nazpíval Tomas LINDBERG (AT THE GATES/DISFEAR) a po japonském turné pak upadla kapela do nečinnosti.

Nedávno nahradil zesnulého Jesse Pintada kytarista Anton REISENEGGER (PENTAGRAM/CRIMINAL) a LOCK UP jsou zpět s absolutně nekompromisním stylem a plánují jak 7” splitko s legendárními BRUTAL TRUTH, tak netrpělivě očekávané vystoupení na OBSCENE EXTREME, které všem fans dokáže, že duch opravdového deathgrindu - ne té vyumělkované, přesládlé sračky, ale od srdce zahrané, ryzí brutality - je stále pořádně živý!!!

lock up

VARUKERS

THE VARUKERS, originální gangsteři punk/metal crossoveru, kteří smíchali nasranou punkrockovou intenzitu s heavymetalovou zvukovou stěnou a neúprosnou baterií bicích, se dali dohromady v roce 1979 ve stejné hudební rodině, která zrodila DISCHARGE, CHAOS UK a AMEBIX. Po rozpadu v roce 1988 pak znovu obnovili činnost v roce 1993 a začali hrát d-beat. Těžko si lze představit lepší ukazatel toho, jak dobře vypilovali své spalující exploze hardcoreové zuřivosti než fakt, že zpěvák Rat se v roce 2003 přidal k obnoveným DISCHARGE!

Stále hrdě anarchističtí, stále totálně divocí. THE VARUKERS jsou silnou připomínkou toho, že punk je na OBSCENE EXTREME 2011 daleko od smrti!!!

varukers


GRONIBARD

„Cože? Tahle podělaná gay kapela se opět svlékne na OEF? Kurva, to snad ani na OEF nepojedu, OEF sucks.“

Tohle by mohla být normální reakce 99% OEF fans. No, na každý pád GRONIBARD přijedou se svým cirkusem a „údajně“ zahrají jen songy z jejich tolik nenáviděné druhé desky, aby nás nakrkli ještě víc. Nebo taky ne - nechte se překvapit. Tahle kapela vždycky byla o srandě, nadhledu a zábavě!!!

gronibard

FLESHROT

FLESHROT nám přivezou dostatečně originální a fajnový death metal až z UK! Tyhle kolíci mixují vše od old school death metalu až po moderní a brutální death dnešních dní, čímž vzniká parádní mix, který je podpořen impozantní live show, s kterou se FLESHROT chystají i na OEF!!!

fleshrot


DISLIKE

DISLIKE je chorvatská banda, která mastí grindcore, kdysi docela chaotický, crustem pohaněný, ale dneska už mnohem techničtější a vyzrálejší, ovšem stále se držící DIY punk etiky. Jasně, že v jejich muzice můžete slyšet nějaké vlivy ranných grind kapel, přes intenzivní hc/crust až po dnešní extrémní scénu, ale přesto lze říct, že se DISLIKE snaží jít svou vlastní cestou!!

dislike


REPROACH

Belgická, hodně drsná hardcore/power violence/fastcore kapela REPROACH, po celé kupě turné po Evropě, USA a Anglii - třeba s MUNICIPAL WASTE, VICTIMS a dalšími - chystá svůj debut na OEF pódiu!!! Vždycky jsou nekompromisní a dokážou vytvořit opravdu masivní atmosféru s circlepity, moshingem a stagedivingem, a to je přesně voda na náš OEF mlýnek, že?

reproach

OEF 2011


9.1.2011   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,7
normálka 2,7
 

Diskuse ke článku - OBSCENE EXTREME 2011

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
hajkros
hajkros - 14.1.2011 15:53

hajkros: že mě napadlo podívat se až teď, jestli se termíny náhodou nezměnilysmajlik - 14

 
hajkros
hajkros - 14.1.2011 15:51

kurevsky rád bych se tam taky podíval, ovšem pojedu opět na mighty ve stejnej termín.........

 
nahlas
nahlas - 12.1.2011 18:17

KŠILTOVKÁŘ: anóó :) a ještě přibudou grupy!!! a dropdead by nebyl špatný

 
Radovan
Radovan - 10.1.2011 19:48

666smajlik - 1

 
KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 10.1.2011 7:32

A TAM JÁ SE SVOJÍ SKOROŽENOU JAKO KAŽDÉ LÉTO BUDU, PÍČÓÓÓ!