CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pozvánka: CHAOS PARTY

Pozvánka: CHAOS PARTYA je to tady! Na začátek jara a zahájení koncertní sezóny 2011 si pro vás My City's Bleeding Productions připravili i svůj první oficiální koncert, a to v Teplicích na Božáku!

STEP BY STEP (NĚMECKO)

Tuhle sympatickou pětici z jihoněmeckýho Mnichova spojuje nejenom společná kapelní minulost většiny členů, který působili v chaos-punkový kapele jménem ANGRY YOUTH, ale i záliba v kombinaci tvrdýho a uřvanýho street-punku alá Casualties nebo The Unseen a melodickýho skate-punkrocku typu Anti-Flag nebo Millencolin. Všechny a nejenom tyhle vlivy můžem v muzice STEP BY STEP slyšet, kluci to ale dávaj dohromady po svym a zní to rozhodně zajímavě. Můžem se určitě těšit na energickou show a spoustu našlapaný muziky, protože jak tvrdí zprávy ze sousedního Německa, koncert těchhle nekompromisních týpků vážně stojí za to!

CLIMAX (PRAHA, MOST)

Po víc než 10 letech hraní se v poslední době začalo pražský chaos-punkový mlátičce blejskat na časy a to s příchodem čerstvýho vzduchu v podobě novejch členů. Climaxum to teď šlape jak nikdy předtim a hodlaj vám to na Božáku rozhodně předvést. Možná přijde i na řadu něco málo z novýho materiálu. Máte dost všech možnejch trendy crustů a chybí vám kapela, která se nebojí starýho dobrýho 82' stylu s občasnejam melodickejma a trashovejma vlivama? Pak sou Climax banda přesně pro vás!

BURNING STEPS (MOST)

V Teplicích už dost dobře známá kapela ze stok sousedního Mostu, která po nedávný změně sestavy prošla dost výraznou změnou zvuku. Zajímá vás, jak to dopadne, když se sejdou 4 lidi, z nichž jeden poslouchá pop-punk typu Blink 182 nebo NOFX, druhej starej hardcore-punk typu Black Flag a Dead Kennedys, třetí trash-metalový Slayer nebo Kreator a čtvrtej emotivní záležitosti jako Fall Of Efrafa nebo i Godspeed You Black Emperor a rozhodnou se, že budou hrát něco, co všechny nasere? Jestli jo, tak tady jsou BURNING STEPS!

To všechno za přátelskejch 100,- Kč už v pátek 25.března od 20:00 v Teplicích na Božáku!

stránky akce na Facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=132193953511896

MCBP


13.3.2011   Rubrika: Články   |   Komentářů: 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Pozvánka: CHAOS PARTY

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
o.k.p
o.k.p - 21.3.2011 13:04

exploze hailovanismajlik - 14smajlik - 10 to bude zase bordel

 
Petr_SSsin
Petr_SSsin - 14.3.2011 20:54

Díky moc za uveřejnění :)

 
Sanovak
Sanovak - 13.3.2011 20:46

po dlouhy dobe postavimsmajlik - 3
dam si smajlik - 14 a smajlik - 15 a pak smajlik - 20