CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Program HELL Party 6 - Oznamujeme jméno výherce

Program HELL Party 6 + Soutěž o dva lupeny!

Nejhrubší párty ve městě aneb Neúspěšně testováno na normálních lidech

16. dubna 2011 od 16:00

Abaton, Na Košince 8, Praha 8

Tetovací a piercingové studio HELL.cz pořádá HELL Party, unikátní večírek nejen pro příznivce body modification.

Klub Abaton otevře 16. dubna 2011 v 16.00 dveře nadšencům do piercingu, tetování a dalších forem zdobení těla a na své si přijdou i fandové latexu, fetiše a BDSM. Rádi přivítáme i ty, kteří si v těchto oblastech chtějí rozšířit obzor jen jako diváci.

Program HELL Party

HELL Party dává prostor různým vášním. Proto je prostor klubu Abaton symbolicky rozčleněn na tři sekce.

HLAVNÍ STAGE

Hlavní stage je zasvěcena piercingu a tělesným modifikacím. Večer zahájí provokativní módní přehlídka v gangsta stylu módních značek MyObsession a Punktura doplněná extravagantními účesy z vlasového studia HELL.cz. Svůdné modelky na pódiu vystřídá krvavý kabaret členů studia HELL.cz, který rozehraje performance s dekadentní aranží. První show studia HELL.cz odkazuje na mexickou tradici oslav dne mrtvých calavera. Energie a živočišnost expresivního tance ve spojení s temnější stránkou ženskosti jsou tématem druhého vystoupení. Následující show spojuje technologii a odosobněné tělo v cyberpunkové stylizaci. Poslední performance symbolizuje přirozenou tělesnost, kterou staví do kontrastu s promyšleností technicky nejnáročnější suspension večera.

Nedílnou součástí vystoupení studia HELL.cz je suspension neboli zavěšování lidí za kůži na háky. Tento dávný rituální prvek ve spojení s tajemnou atmosférou show slibuje nezapomenutelný zážitek.

Všechna vystoupení na Hlavní stage prolíná symbolika barev. Trojkombinace bílá, černá a červená akcentuje dualitu duše a těla, pozitivní a negativní energie, kterou doplňuje rudá symbolizující krev a život.

Po skončení krvavého kabaretu rozjede na Hlavní stage afterparty legendární pražský DJ Philip T.B.C. Každý jeho set je neopakovatelným zážitkem, nedrží se vymezených stylů a kreativně kombinuje hudbu s náladou publika. Philipa T.B.C. vystřídá za pultem HELLí piercer a modifikátor SHE-MON, pro kterého byl DJing vášní ještě před samotnými modifikacemi.

hell party obr. č.3

 

FETISH STAGE

Na Fetish stage bolest nabývá dráždivých rozměrů. V pěti vystoupeních předvedou příznivci BDSM nejrůznější dimenze toho, když láska bolí. Čekají vás praktické ukázky jak spoutat a následně „něžně“ pomilovat znehybněnou partnerku supící do roubíku. Pro vaše potěšení si pohrají svůdné clinic slečny v latexu. Lehce znuděná dáma předvede způsoby krocení a výcviku otroka. Poslední dvě show předvedou drsnější formy SM. Před vašimi zraky bude stvořena zvrhlá Sirael, která splní všechny choutky svého pána a závěrečná show předvede hardcore torturu z rukou muže.


MUSIC STAGE

Music stage opanuje pět osvědčených hardcore kapel. První se představí punk grind Urin, kde hraje tatér Babboo ze studia HELL.cz. Vystřídají je osmistrunné kytary a metalový scream zpěváků z kapely Diphteria. Metal crossover Chlejf nechávají na pódiu pot i krev, proto se k HELL Party výborně hodí. Představí se i Minority Sound, nový electronica metal projekt členů Poppy Seed Grinder a Rites of Undeath. Poslední kapelou večera budou francouzští Chrysalide, kteří svým mixem hardcore industrial a punku bourají zavedené postupy a dokazují, že tvrdá elektronika se dá i v dnešní době hrát a tvořit inovativně. Po metalové smršti uleví uším DJ Gargoil se svoji psychobilly a rockabilly afterparty.

DALŠÍ VYCHYTÁVKY

Abychom vám HELL Party co nejvíce zpříjemnili, pro odpočinek bude připravena Chill-Out Stage, teplé vegetariánské jídlo a oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky.

Pro mimopražské návštěvníky a návštěvnice HELL Party nachystala cestovní kancelář CK Petrs ubytování za příznivé ceny v blízkosti klubu Abatonu, kde se HELL Party koná. Podívejte se na nabídku ubytování na webu CK Petrs.

HELL Party je straight & LGBT friendly. Vstup na HELL Party je možný od 18 let. Lístky zakoupíte na předprodejních místech nebo v síti Ticketportal.


Tetovací a piercingové studio HELL.cz funguje od roku 2004. Mimo standardních služeb se specializuje i na extrémní tělesné modifikace jako skarifikace (vytváření plastických jizev pomocí skalpelu nebo tepelným působením), splity jazyka (tzv. hadí jazyk), podkožní implantáty atd. Salón HELL.cz pro tyto zákroky používá termín „personality tuning“, který akcentuje především osobnost člověka a její rozvíjení pomocí tělesných modifikací. Studio HELL.cz se také specializuje na tzv. suspension - zavěšování lidí za kůži na háky. Tento původně rituální prvek je nedílnou součástí HELL Party.5.4.2011   Rubrika: Články   |   Komentářů: 37   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2
jde to 2

Související odkazy:

HELL PARTY HELL PARTY HELL PARTY HELL PARTY  

Diskuse ke článku - Program HELL Party 6 - Oznamujeme jméno výherce

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-37
nahlas
nahlas - 12.4.2011 18:33

P.B.V.: jo jsem. sorry, ale pokud budu doma né na montáži, tak jedu do pardubic na OBSCENE SOCIETY.. TOŽ TAK ;)
včera bylo moc bumbání a pak píšu kokoťárnysmajlik - 12

 
P.B.V.
P.B.V. - 12.4.2011 13:35

nahlas: Ty jsi z Havířova? Doufám, že 14.5. zavítáš do Ostravysmajlik - 10smajlik - 14

 
nahlas
nahlas - 12.4.2011 0:10

mrtvola ©: piju piva celý den a old dědové( závíslí na jiných muzikách-no a co? a pastorech..brrrrrrrrr) mně asi nesnáší, ale jebat je!!

 
nahlas
nahlas - 12.4.2011 0:00

JEBAT OPAVU! trochu pokory VŠEM!666smajlik - 22

 
mrtvola ©
mrtvola © - 10.4.2011 17:15

nahlas: škoda, že Ministerstvo vnitra nevybralo Baník :-)))

Jinak Bezručov by mohl být OK, ale Havířov mi nepřipadá zase tak špatná volba vedle té hory dalších cypovin :-)))

 
nahlas
nahlas - 10.4.2011 16:33

Uhlozdroj, Únor, Úsilí, Úspešín, Úsvit, Velká Rubava, Veselý Život, Vítezná Bana, Všemír, Všemírov, Vzletovice, Vzorvšem, Záblesk, Zápotockýgrad, Zoringrad, Železouhlírov

Nejvíce obcanu se vyslovilo pro Bezrucov.

Odborná Komise však jako nejvhodnejší jméno vybrala Šachtín (nejlépe prý vystihovalo charakter nového mesta), na druhém míste byl doporucen název Havírov a na tretím míste Cingrov.
Definitivní rozhodnutí melo ministerstvo vnitra, které odsunulo název Šachtín na druhé místo a prvenství bylo priznáno jménu Havírov.

Vylosovaným vítezem souteže o název mesta se stal Alois Macura z Ropice u Ceského Tešína.

 
nahlas
nahlas - 10.4.2011 16:32

mrtvola ©: je to sice z jiného soudku, ale i tohle je uměnísmajlik - 1zkus to přečíst celé.
Se založením Havírova stojí za zmínku i výber samotného názvu mesta. V roce 1955 byla vyhlášena soutež, do které prišlo pres 2350 návrhu.

Zde je uvedeno nekolik z nich v abecedním poradí (nekteré i s vysvetlením navrhovatelu):
Antonínov, Baník, Bardov, Bašta (jsme bašta míru), Bezrucov (na vecnou vzpomínku na našeho slezského barda), Bezrucovany, Bezrucovy Novomestské Bane, Blahomír, Bludiškovec, Blušov, Brygadov, Budomír, Budosocikolektivov, Budovatelnice, Cingrov, Cestmírov, Cestprácov, Curdov (spisovatel Curda-Lipovský); Delníkov, Dolovice, Drapi (dílo republiky a pracující inteligence), Faratín, Fucíkov, Gavlasov, Gottwalduv Horníkov (vždyt Gottwald byl uznán jako první horník), Hakenov, Hartusov, Havírov, Havírovany, Horníkobudovatelov, Horníckov, Hornište, Hornohutní Ještevíce, Hornovod (hornické nove vybudované obytné domy), Chcemežít, Chrc (cíl havíru republiky Ceskoslovenské), Janáckov, Kahanec, Kahanov, Keltickov (na památku prvního objevitele uhlí na Ostravsku – kováre Kelticky), Klementov, Klimentov, Kombajnov, Kostasov (komunistické stavby socialismu), Kotasov, Krásnobaník, Lidubudovatelov, Malenkovgrad, Melsgottwald (Marx-Engels-Lenin-Gottwald), Mesto Hlubin, Mesto Hrdinu, Mírkov, Mírovice, Mírovsko, Miskov, Miskovec, Naše Pýcha, Nomedovo (nové mesto domu Ostravy), Nové Barkovice, Nové Hornice, Nové Mesto nad Lucinou, Nové Radostice, Nové Slezsko, Nový osvobozený Uhlov, Nový Tábor (na tuto myšlenku jsem prišla pri ctení Jiráskova díla Proti všem), Nový Život, Oryon (Ostrava se mi jeví jako prumyslové slunce, okolí Ostravy jako hvezdy na nebi), Ostrakov, Ostravosídlo, Ostravovo, Ostravský Mírumilov, Petrov, Pokrokobytostav, Prácnov, Proletarsk, Proud (pracujících Ostravska útulek a domov), Pudetos (poklona úsilí delnické trídy Ostravska), Rachotín, Rozvojný Uhlíkov, Rubacov, Rudohvezdov, Rudozár, Ríjenov, Slezanov, Slezava, Slezský Donbas, Skob (socialistický krov ostravských budovatelu), Socialín, Sorodebud (socialisticko-rolnickodelnická budoucnost), Soutežník ve Slezsku, Stachanov, Stalin (bez pomoci moudrého vedení s. Stalina by sotva stálo na naší ceské pude nové mesto), Stokomínu, Stožáry (delníku práci cest a sláva, at na stožáry sveta vyletí), Šachtérov, Šachtín, Šembarkovice, Šenovov, Šešublu, Šešudolvice, Štastnov, Šumdovice, Šunovice, Technohrad, Turád, Uhlíkov (uhlí je krví pro celý náš velký prumysl a kov jsou tepny, kterými tece radostný a štastný život všech našich obcanu), Uhlín, Uhlivíce, Uhlisko, Uhloroby, Uh

 
mrtvola ©
mrtvola © - 10.4.2011 14:13

Divím se, že ten Vandas je takový tupý kokot a že to nepoužil během soudu s DS, aby zpochybnil důvěryhodnost zdroje, ze kterého čerpaly masmédia všechny informace, tedy Antify.

 
mrtvola ©
mrtvola © - 10.4.2011 14:11

:-))))

Přeložím ti to do češtiny: "Stát (všechny státy) musí být označen jako základní nepřítel nezávislého dělnického hnutí. Stát (všechny státy) musí zmizet odnešen bouřlivým oceánem třídního boje."

Trestní zákon to posuzuje takto:

§ 198a

Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod

(1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, etnické skupině, rase, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Stejně bude potrestán, kdo se spolčí nebo srotí k spáchání činu uvedeného v odstavci 1.

(3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo
b) účastní-li se aktivně činnosti skupin, organizací nebo sdružení, které hlásají diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou nebo náboženskou nenávist.

 
nahlas
nahlas - 10.4.2011 14:05

mrtvola ©: jsem si to přeložil a je to carcass grinder!!

 
nahlas
nahlas - 10.4.2011 14:02

nevím, četl jsem kus o stávkách(pracovní podmínky,mzdy a směny) a dál to nedávám. jsem zhulený

 
mrtvola ©
mrtvola © - 10.4.2011 13:52

L’Etat (tous les Etats) doit donc etre considéré comme l’ennemi principal du mouvement ouvrier indépendant. L’Etat (tous les Etats) doit disparaitre, emporté par l’océan en tempete de la lutte de classe.

 
mrtvola ©
mrtvola © - 10.4.2011 13:51

nahlas: "L’Etat (tous les Etats) doit donc être considéré comme l’ennemi principal du mouvement ouvrier indépendant. L’Etat (tous les Etats) doit disparaître, emporté par l’océan en tempête de la lutte de classe. "

Za mnohem menší věc, podle mne, byla u nás zakázaná Dělnická strana.

 
nahlas
nahlas - 10.4.2011 13:45

mrtvola ©: teď jsem chvilku něco o M.C. četl a že by mně tam hned ze startu něco sralo, se říct nedá, ale tak posléze si to dám celé.

 
mrtvola ©
mrtvola © - 10.4.2011 12:55

nahlas: to sice jo, jenomže ty informace, ze kterých čerpám, jsou ve francouzštině a pochybuji o tom, že to někdo četl a že se o to zajímá tak podrobně jako já (myslím z běžných návštěvníků jejich stránek).

Teď už si do hlavních bannerů dali jen MayDay Fest, ale někdy před týdnem jsem si to se sběratelských důvodů stáhl a uložil. A na Mouvement Communiste se dá pořád dostat přes "protikapitalu.org".

 
nahlas
nahlas - 10.4.2011 12:45

mrtvola ©: nó.. za jeden provaz, ale nasrat se může kdokolismajlik - 1

 
mrtvola ©
mrtvola © - 10.4.2011 12:41

nahlas: pochybuji o tom, že je někdo setře, protože tam všichni drží za jeden provaz. Navíc bude přednášet o momentálním dění v Severní Africe, což není zase tak protistátní téma. Tu přednášku mají ve francouzštině i na svých stránkách.

 
nahlas
nahlas - 10.4.2011 12:31

mrtvola ©: čumím jak puk! třeba tam typose z Mouvement Communiste aspoň někdo (třeba) kvalitně setře!
je dobré se stále dovídat nové věci a dělat si o tom svůj "obrázek"

 
mrtvola ©
mrtvola © - 10.4.2011 12:06

Oprava: Ministerstva obrany

 
mrtvola ©
mrtvola © - 10.4.2011 12:03

nahlas: napsal jsem rudohnědý první máj, protože ho slaví jak rudí, tak hnědí (obrazně řečeno).

Co se týče May Day Festu a vůbec Antify, tak mi vadí několik věcí. Jednak to, že nad financováním této velké akce se vznáší stejně neproniknutelný oblak dýmovnic jako nad státními zakázkami Ministerstva financí. A dále pak to, že na stránkách AFY jsem se dočetl o organizaci Mouvement Communiste (ty už bannerem propagují několik let a už jsem o tom párkrát v různých pokecech psal), kteří mají v programu zničení všech států (tedy i ČR) třídním bojem dělnické třídy. Týpek z Mouvement Communiste bude pindat své rudé píčoviny i na May Day Festu.

Pro mě je to prostě to samé, jako by někdo pořádal rockový festival a pozval si tam přednášet nějakého kokota z Národního odporu. To by bylo řevu, co, .....

Jen tak mimochodem, je to také to samé, jakobychom třeba tady v nějakých odkazech a bannerech propagovali stránky Národního odporu.

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-37