CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Novinky ve Voltage

Novinky ve VoltageAhoj!!!

Máme pro Vás pár zajímavostí:

 • I. Nový merch DESTRUCT

 • II. GO AND KILL vol. 3

 • III. SVART FRAMTID oficiální re-edice

 • IV. Přehrávač hudby

 • V. DANCE OR DIE vol. 2

  •  

   I. Nový merch DESTRUCT:

   Vedle nové desky "New amrican nightmare" kterou jsme před pár týdny vydali nyní máme skladem i nové motivy triček a zipových mikin DESTRUCT. Ve velikostech S-XL na Fruit of the Loom textilu.

    

   II. GO ANF KILL vol. 3.:

   Po skoro třech letech vychází nové číslo fanzinu GO AND KILL. 108 stran formátu A4, profi ofset tisk, lepená vazba a z obsahu např. rozhovory s MAGRUDERGRIND (USA), FATUM (Rus), IDIOT´S PARADE (SK), DESPISE YOU (USA), DROPDEAD (USA), STOLEN LIVES (CZ), DOOMSDAY GRAPHICS (Srb), BLÜDWÜLF, okolo 60ti recenzí, scene report z Polska, Historii HC/ punk/ underground/alternativních a metal vinylů v ČSSR, ČSFR, ČR a SR, tour reporty (AGATHOCLES v Jižní Americe, SAYWHY?/LYCANTHROPHY UK a Jihoevropské tour, LYCANTHROPHY/PRŮMYSLOVÁ SMRT jihoevropské tour, NEEDFUL THINGS Deadpoint tour), AT WAR WITH GRIND CORE PART II., Al Confino squat, sloupky, myšlenky, názory, kecy…to vše v temné černobílé grafice.

    

   III. SVART FRAMTID oficiální re-edice:

   Po témeř 27 letech vychází u Voltage records oficiální re-edice kultovního šesti songového EP této norské ikony. EP vychází v původní plakátové podobě plné apokaliptických lepených koláží. SVART FRAMTID ("černá budoucnost") za svoji krátkou kariéru vydali jen toto EP, ale i tak se nesmazatelně zapsalo do historie hardcore/punku po celém světě.  Vyjde koncem dubna.

    

   IV. Přehrávač hudby:

   Na pravou stranu stránek jsme umístili nový přehrávač, kde se každé pondělí objeví nový playlistˇ(cca 20 skladeb) na další následující týden. Najdete v něm jak skladby kapel, které máme v obchodě, tak i kapely, které se nám zdají zajímavé a chceme se o ně s Váma podělit.

    

   V. DANCE OR DIE vol.2:

   v pátek 15.4, proběhně na brněnské Melodce další ročník DANCE OR DIE na kterém letos uvidíte GEWAPEND BETON (stream jejich nového alba je na našem blogu na stánkách). Kromě G.B. se můžete těšit na americko/německé RED DONS, MAD PIGS, RESURGO (2/3 Mad pigs) a THE INTRUDERSS. Akce proběhne jako benefit na tragédii, které se stala před měsícem v Japonsku)

   UP THE PUNX!

    

   VOLTAGE - SHOP


   5.4.2011   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

   Hodnocení
   1.     2.     3.     4.     5.    
   (1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
   hodnoceni - 2,8
   normálka 2,8
    

   Diskuse ke článku - Novinky ve Voltage

   Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.