CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Blink 182 ruší turné, místo nich zahrají THE HIVES!

Blink 182 ruší turné, místo nich zahrají THE HIVES!BLINK-182 přesouvají letošní evropské turné, které měli zahájit 18.června na německém festivalu Hurricane, na příští rok.Mark, Tom a Travis k tomu říkají: „Je nám to opravdu moc líto, ale musíme celé letošní turné v Evropě posunout. Když jsme jej před rokem plánovali, veřili jsme, že do léta vydáme nové album. Bohužel jsme se ale mýlili. Ukázalo se, že na jeho přípavu potřebujeme víc času a že jej nestihneme vydat dříve, než ke konci roku. Nechceme se rozjet na turné s dalším „best of“, které jste všichni viděli již vloni. I když víme, že naši fanoušci by to vzali v pohodě, my osobně máme pocit, že jim dlužíme zahrát něco nového. Všem našim fanouškům se moc omlouváme a těšíme se na ně příští léto, kdy už jim budeme moci zahrát i pár skladeb z nového alba. Děkujeme za podporu a pochopení. Nové termíny můžete sledovat na našem webu“ oznámila dnes skupina na svých oficiálních stránkách.

Seznam touto zprávou postižených festivalů zahrnuje vedle Hurricane, Southside, T In The Park, Oxegen i letošní ročník Prague City Festivalu, který se koná 23.června na Holešovickém Výstavišti.

„Samozřejmě, že nás toto rozhodnutí kapely mrzí. Na druhou stranu jde o poměrně častou situaci, která může potkat každého pořadatele, a nezbývá, než se s ní vypořádat. Dobrou zprávou je, že skupina za daných okolností vyslyšela naše prosby a pro příští ročník PCF potvrdila účast na páteční termín, kterým bude 29.červen 2012,“ sdělil za pořádající agenturu PunxNotDead její ředitel Borek Jiřík.

„Bude to jediná šance vidět nás v Čechách,“ doplňuje na svých stránkách sama kapela.

Uvolněnou pozici na letošním ročníku se pořadatelé rozhodli obsadit švédskou hvězdou THE HIVES, která je uznávaným headlinerem zahraničních festivalů a na letošní září připravuje k vydání nové album. Část z něj by tak v exkluzivní české premiéře měla zaznít právě 23.června na PCF.

Zakoupené vstupenky zůstavají v platnosti. „Po domluvě s kapelou jsme se však rozhodli skalním fanouškům Blink-182, kteří si zakoupili lístek jen kvůli nim, vyměnit vstupenku na příští ročník PCF. Výměna bude možná od 2.5.2011 do 22.6.2011 v místě zakoupení,“ doplňuje Jiřík.

Všem ostatním držitelům vstupenek pak pořadatelé nabízejí přednostní nákup lístků se slevou na příští ročníky. Tito zájemci se budou moci registrovat u Ticketportalu od 2.května.

Další podrobnosti budou zveřejněny v průběhu tohoto týdne na www.cityfestival.cz a www.ticketportal.cz

Prague City Festival, pořádá 23.6.2011 na Výstavišti Praha - Holešovice agentura PunxNotDead.


Účinkující: The Hives, 30 Seconds To Mars, House Of Pain, Gogol Bordello, The Gaslight Anthem, Hadouken, Flogging Molly, Support Lesbiens, Skindred, Superhiks, Tleskač a DJs: Olav Basoski, Tommyboy / Crazibiza, NDKj a Chris Sadler.

Lord.Alex


19.4.2011   Rubrika: Články   |   Komentářů: 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 4
nic moc 4
 

Diskuse ke článku - Blink 182 ruší turné, místo nich zahrají THE HIVES!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Joker Punx
Joker Punx - 8.5.2011 19:33

Ty vole jsem se těšil jak svině na Blink 182 a místo nich hrajou posraný Hives!

 
Medvěd
Medvěd - 20.4.2011 12:34

Sanovak: Teď ty lístky můžu zmačkatsmajlik - 1

 
Sanovak
Sanovak - 20.4.2011 1:49

a sakra! to je smula,ja si chtel zajit na fajnovou punkrockovou muziku a voni nehrajousmajlik - 2