CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Kniha NAŠROT v distribuci Cecek Records a nové CD STREET MACHINE - Ber nebo nech bejt u CR !!

Nšrot obálky knihyTOTÁLNĚ NAŠROT aneb PŘÍBĚH NAŠÍ NEJLEPŠÍ NEPERSPEKTIVNÍ KAPELY od Radka Diestlera ( publicista Rock a Pop, iDNES.cz + biografie skupiny Tři Sestry 2000 a 2010 ). Kniha obsahuje CD Unplugged a DVD Live In Praha.
Máte skvělou kapelu a svým konáním důsledně pracujete na tom, aby nebyla známá či slavná ? Chováte se při její propagaci jako slon v porcelánu ? Je samotná existence skupiny přehlídkou špatných rozhodnutí, neambicióznosti a bohaté škály různých průserů, organizační a mediální anarchie a koncertního opileckého zmaru ? A přesto přeze všechno vás to po těch letech nepřestalo bavit ? Pak je kniha o Našrot, " naší nejlepší neperspektivní kapele ", určena právě pro vás. Kromě příběhu čtyř úžasných zoufalců a jejich povedených kamarádů kniha obsahuje několik přidaných hodnot.
První je DVD záznam z živého koncertu Našrot k 20. výročí existence v Praze. Druhou CD s unplugged provedením klasických našrotovských kusů, záznamem, který je zároveň pádnou odpovědí na pomluvy, že " celej Našrot byl a je jenom jeden velkej kravál a bordel ".Kniha má barevnou titulní obálku, obsahuje 160 stran textu + kompletní info o CD, demech, LP, samplerech, videoklipech, výběrech... kapely Našrot. It´s only rock ´n´ roll, but we like it !!
Stručně řečeno máte k dispozici 3 v 1 ( kniha, DVD a CD ) za cenu 350,-Kč. + poštovné.

CR 110  STREET MACHINE - Ber nebo nech bejt
CD obsahuje 12 písní, písničky mají stopáž kolem 4 minut. Album se kompletně nahrávalo ve Street Sound studiu. Zvuk je velice kvalitní. V songu č.3 hostuje Miloš Dodo Doležal a v songu č.12 Angelo z kapely The Vendetta. Barevný obal obsahuje kompletní texty v domácím jazyce i stručné komentáře v angličtině. Čeká Vás těžkej nálet heavy hardcoru ochucen o metalovou a punkovou omáčku. Česky zpívanej hardcore sice není v módě,ale to vůbec nevadí klukům ze Street Machine, kteří tento styl hrají od roku 1995. Jako bonus je na CD i videoklip Sebevrah. Ostatní měknou a Street Machine tvrdnou na tomhle CD to můžete posoudit především vy posluchači. CD stojí 150,-Kč. + poštovné. Ke každému objednanému CD dostanete zdarma i plakát Street Machine ve formátu A2.

Knihu o Našrot a nové CD Street Machine můžete objednávat na mailu: bravogril@seznam.cz či formou SMS na: 777 / 905 594 nebo v našem e-shopu na:www.cecek.com


20.4.2011   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,7
jde to 1,7
Našrot  

Diskuse ke článku - Kniha NAŠROT v distribuci Cecek Records a nové CD STREET MACHINE - Ber nebo nech bejt u CR !!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.