CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Hodně štěstí v neděli v Brně

Hodně štěstí v sobotu v Brně

Tak a je to definitivní. Jsem opravdu velmi rád, že zdravý rozum zvítězil a že na rockovém May Day Festu, který jako každoročně proběhne 1. máje v Praze, nevystoupí se svými projevy zástupci jakýchsi totalitních kryptokomunistických frakcí. Velmi by mne také potěšilo, kdyby členové Antify prošli určitou sebereflexí a uvědomili si, s jakým svinstvem se spolčují a co vlastně ve svém důsledku propagují na svých stránkách. Že se vlastně málem ocitli na stejné lodi jako neonacisté a fašisté. Ale abych řekl pravdu, moc tomu nevěřím.

Antifa přistoupila ke změně programu, ze kterého vyrušila jak mluvčího Komunistického hnutí (Mouvement Communiste), tak představitele KPK (Kolektivně proti kapitálu). Určité informace mne vedou k tomu, abych si byl stále více jistý tím, proč se tak stalo, a kdo a jakým způsobem je o tom přesvědčil. Nemíním se v tom však dále šťourat, stačí mi, že komunistický zmrd byl poslán do řiti a nebude zvracet svůj revoluční blábol mezi slušné lidi. Dobrá věc se podařila.

Nezbývá, než se postavit proti jinému svinstvu. Je jím samozřejmě pochod neonacistů Brnem, jenž se koná stejného dne, tedy na Prvního máje. Pevně věřím, že blokádu pochodu, pokojnou akci pořádanou několika desítkami dobrovolníků z různého prostředí a různého věku, svými násilnostmi nenaruší a tím v očích veřejnosti jako už tradičně nezdiskreditují maskovaní nespokojenci. Kdybych se tou dobou nacházel poblíž Brna, určitě bych se jí zúčastnil. Vzhledem k tomu, že je to pro mne technicky neuskutečnitelné, odeberu se v sobotu do hor ke Dveřím z kamene (takový zdejší přírodní Stonehenge), a v meditacích během starokeltského rituálu přivítám příchod jara a tím světlé poloviny roku. V noci mezi 30. dubnem a 1. květnem se totiž slaví nejen germánská Walpuržina noc, ale také keltský svátek Beltine. Vím, že není nad přímou účast, ale pokusím se vyslat všem účastníkům pokojné blokády kus pozitivní energie alespoň touto cestou.

Hodně štěstí v Brně.

 

porte

mrtvola ©


29.4.2011   Rubrika: Články   |   Komentářů: 9   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,1
jde to 2,1
 

Diskuse ke článku - Hodně štěstí v neděli v Brně

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
mrtvola ©
mrtvola © - 2.5.2011 19:37

Jsem úplně KO, dohnala mě únava z tůry a z těžkého batohu :-)))) Nic, no, nažeru se a valím do postele smajlik - 1

 
mrtvola ©
mrtvola © - 2.5.2011 18:04

Son.of.sam: Ano, je to přesně tak, jak jsem to napsal. Stačí se podívat na jejich stránky a vše je naprosto jasné. Jestli máš chuť poslouchat Vandasovy kidy a chuť pouštět se do diskuze s nágly, abys je přesvědčil o tom, že jsou mimo. Tak se do toho klidně pusť.

Osobně to považuji za ztracený čas, protože všichni ti zaslepení dogmatici totality, za které také považuji i všechny ty nejrůznější poddruhy jediného správného komunistického komouše, jsou zaseklí na svých názorech a nic s nimi nehne. Prostě jako nějací sektáři.

Vytvářím, co uznám za vhodné, jsem už velký kluk a nepotřebuji nějaké rady a tak. Najdi si stránky Mouvement Communiste a přečti si je. Jestli někdo vyvolává nenávist, tak jsou to hlavně oni. Mně už prostě jen došla trpělivost. Myslím si, že jsem byl velmi konstruktivní, a jak vidíš, dobrá věc se podařila.

 
Medvěd
Medvěd - 2.5.2011 2:24

smajlik - 1

 
Son.of.sam
Son.of.sam - 2.5.2011 2:01

"Nemíním se v tom však dále šťourat, stačí mi, že komunistický zmrd byl poslán do řiti a nebude zvracet svůj revoluční blábol mezi slušné lidi. Dobrá věc se podařila." Aha. Skutečně důležitý sdělení. Myslíš si opravdu, že nejlepším řešením a ochranou před projevama možný totality je zabednit si okna, zamknout dveře a zacpat uši? Nejsem zastáncem politickejch stanovisek zmiňovanejch hnutí, ale podle mě klíčem ke všemu je komunikace. Uzavíráním se před možností komunikace vpodstatě jenom vytváříš takovej malej mikrokosmickej model totality sám. Místo psaní štvavejch a nenávistnejch (když už ti teda tak strašně vadí to legislativně citovaný poněcování nenávisti - ano, sám ho provádíš) článků na netu a nadávání si moh třeba přijít a s tím člověkem si vo tom pokecat. Kdoví, třeba by se vod tebe něčemu přiučil. A samozřejmě kdoví...třeba by ses (nedejbože) něčemu přiučil ty vod něj. Třeba bys mu jeho názory vyvrátil. Třeba ne. Ale rozhodně by to vod tebe bylo konstruktivnější a míň pokrytecký, než to, co tady vytváříš, sorry...;)

 
mrtvola ©
mrtvola © - 1.5.2011 19:53

Medvěd: bylo to husté, zrakové, zvukové a vnitřní vjemy, které se nedají ani popsat, ani zachytit na fotky. Něco podobného jsem podnikl poprvé a budu se tam na Beltine vracet každý rok. Fakt síla, pořád to v sobě zpracovávám. Možná o tom něco málo hodím příští víkend do fabriky.

Právě jsem se vrátil od švagra. Když jsem dohasil z hor, osprchoval jsem se a vyrazili jsme s rodinou za švárou, který nás pozval na rožnění. Těžká žranice, no však to znáš. No a teď sedím konečně u počítače a po týdnu abstinence jsem si otevřel první pivo.
smajlik - 10 smajlik - 14

 
Medvěd
Medvěd - 1.5.2011 12:49

mrtvola ©: Též jsem dělal ohněsmajlik - 10 a teď mne omluv,jdu spát...

 
mrtvola ©
mrtvola © - 1.5.2011 10:19

;-)

obrázek - beltine.jpg

 
mrtvola ©
mrtvola © - 30.4.2011 12:58

Medvěd: sorry, už nemám čas, tak to tam dám buď v neděli večer, nebo v pondělí. Pomalu vyrážím. Jsou nahlášené bouřky, doufám, že se mi podaří zapálit oheň. Bude to sranda :-))))

 
Medvěd
Medvěd - 30.4.2011 5:40

To bude akce jako řemen! Už se těším na zprávy a na ty články,co budu pročítat a kde se bude psát,jak oba tábory zase vyhrály.To bude něco!

"Hlavně,aby se nikomu nic nestalo".Jak říkala herečka Věra Tichánková ve filmu s Tomášem Holým - Prázdniny pro psa.