CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

MISS PUNK 2011 - benefiční PUNK/HARDCORE festival

MISS PUNK 2011 - benefiční PUNK/HARDCORE festivalV pátek 17.6. 2011 v pražském klubu Modrá Vopice vypukne od 17:00 benefiční festival mladých kapel (zahraje vám jich celkem 10!). Večer bude jedinečný hned z několika důvodů. Kromě obsáhlé hudební produkce bude volena nejhezčí punkerka! Volba proběhne v několika kolech a vítězná slečna se může těšit na zajímavé ceny.

Až z Rakouska přijedou streetcoroví Crossfire se svým našláplým setem. Z domácích kapel se představí například zakázanÝovoce, tahle parta hraje svůj melodický punk už šest let a má za sebou několik vydaných alb a přes tři sta koncertů. Také se můžete těšit na křest nového CD „Sejdeme se na baru” od pražské bandy Děti v lihu. Kromě výše uvedených zahraje dalších skvělých sedm kapel a to: Spots, Kadence, A Crash, V.O.H, Crossczech, Signal Drive a Zlatý Déšť.

Celá akce má však ještě jeden smysl, který by neměl zůstat opomíjen. Veškerý (!) výdělek bude věnován organizaci Mamma Help. Ta už od roku 1999 pomáhá dívkám, slečnám a ženám, které postihla rakovina prsu. Přijďte spojit příjemné s užitečným! Vstupné je 99 Kč a vyšší, sami si vyberte, jak moc chcete podpořit dobrou věc.

Akci pořádají hudební nadšenci ve spolupráci s kapelou zakázanÝovoce. "Pokud máme ženský prsa rádi, a to máme, chceme udělat něco víc, než s nima děláme běžně. Ženský si to od nás zaslouží! " dodává Pišto, kytarista a zpěvák zakázanÝho ovoce

První, takřka legendární festival MISS PUNK se odehrál v roce 1990 v pražské Lucerně za účasti kapel jako Tři Sestry,Plexis, Zona A, Slobodná Europa, Šanov či Do Řady. Po 18ti letech jsme v roce 2009 tradici obnovili... a letos přidali i benefiční rozměr. Hudba by měla i pomáhat.

Bez nároku na honorář zahrají:

CROSSFIRE - luxusní street hardcore punk z RAKOUSKA

http://www.myspace.com/crossfirestreetcore

zakázanÝovoce - punk rock

http://bandzone.cz/zakazanyovoce

DĚTI V LIHU - alko punk - KŘEST CD "Sejdeme se na baru"

http://bandzone.cz/detivlihu

SPOTS - anarcho punk

http://bandzone.cz/spots

Kadence - hardcore punk

http://bandzone.cz/kadence

A Crash - punk

http://bandzone.cz/acrash

V.O.H. - hardcore punk/crust

http://bandzone.cz/voh

Crossczech - hardcore oi!

http://bandzone.cz/crossczech

Signal Drive - punk'n'roll

http://bandzone.cz/signaldrive

Zlatý Déšť - punk

http://bandzone.cz/zlatydest


13.6.2011   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,1
jde to 2,1
 

Diskuse ke článku - MISS PUNK 2011 - benefiční PUNK/HARDCORE festival

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.