CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Koncert Boysetsfire zrušen!!!

Koncert Boysetsfire zrušen!!!Vystoupení americké skupiny BoySetsFire, které se mělo uskutečnit tento čtvrtek 16.6. v pražském Paláci Akropolis, se ruší. Důvodem je ohlášená čtvrteční stávka odborů a s ní související omezení dopravy v naší metropoli. „Plánované zastavení MHD, blokace hlavních pražských silnic a spojů do Prahy, prakticky znemožňuje dopravu nejen kapely, ale především návštěvníků. Proto nám nezbývá, než koncert zrušit“ sdělil dnes za pořádající agenturu PunxNotDead její ředitel Borek Jiřík. „Jednali jsme s managementem kapely o náhradním termínu, ale rozpis jejího evropského turné je bohužel beznadějně plný. Všem fanouškům se omlouváme, vstupné jim bude vráceno v místě zakoupení.“ dodává Jiřík.

Více infomací na www.punxnotdead.cz, www.palacakropolis.cz a www.ticketportal.cz

Lord.Alex


14.6.2011   Rubrika: Články   |   Komentářů: 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,6
normálka 2,6
 

Diskuse ke článku - Koncert Boysetsfire zrušen!!!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
mrtvola ©
mrtvola © - 15.6.2011 21:29

Nic, no, takový už je život. Právo na stávku (ať jsou její motivy politické, tedy reformy, nebo ekonomické, tedy plat a pracovní podmínky zaměstnanců), nám zaručuje naše Ústava.

Právo na blokádu silnic nám Ústava nezaručuje (viz sociálnědemokratický zákrok proti Czechteku).

Před x-lety jsem si koupil letenku do Luxoru v Egyptě a poslal jsem do Paříže pas na egyptskou ambasádu kvůli vízu. Vypukla hromadná stávka státních zaměstnanců, která trvala několik týdnů, páč zdejší premiér chtěl reformovat státní správu. Doporučený dopis kdesi zamrzl a vrátil se mi i s vízem až po konci stávky, několik dnů po odletu letadla :-))))

Přišel jsem o většinu prachů za letenku a byl jsem rád, že jsem dostal pas a mohl jsem alespoň vyrazit do Prahy. Co naděláš se státními zaměstnanci. Mají prostě mnohem větší možnost tvorby celostátního bordelu, než zaměstnanci soukromého sektoru.

 
Lord.Alex
Lord.Alex - 14.6.2011 22:11

Chtěls napsat doufám NEberte si příklad...:=)

 
pangáč
pangáč - 14.6.2011 21:27

http://youtu.be/TsXQ8-iAGC0 takhle dopadlo zruseni koncertu exploited, berte si priklad :-D