CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Dokořán fest, to je výborná muzika v krásném prostředí

Dokořán fest, to je výborná muzika v krásném prostředíFestival Dokořán zná své hvězdy i kompletní program. Kurtizány z 25.avenue, UDG, Plusminus, Etna nebo Verra Cruz jsou hlavními taháky a přitom to zdaleka není vše. Po roce se také festival vrací do opraveného areálu Loděnice. Co si přát více, než pohodu, léto a dobrou hudbu v parku u vody?

Sedmý ročník festivalu Dokořán letos láká na zahraniční kapely Verra Cruz nebo Etna, stejně jako na známá nebo časem ověřená jména. Nechybí tak festivalové stálice UDG, Zdeněk Bína nebo The Switch. Multižánrový Dokořán nabídne širokou škálu hudby od hardcoru přes odlehčený rock po nenáročný pop nebo alternativu. Samozřejmostí je i rok od roku lepší klubová scéna.

Podle slov organizátorů je festival prostorem pro komunikaci, seznamování se, a to bez ohledu na hudbu, kterou má člověk nejraději. Festival Dokořán se nechce vymezovat a jeho cílem je vylepšit kulturní prostředí karvinského regionu pro všechny.

Tradičně tak na Dokořánu nechybí ani ska nebo punk nebo méně známé kapely, které na festivalech nedostávají tolik prostoru.

Dokořán, to jsou tři dny plné různorodé a kvalitní muziky, pohody a přátelství, v krásném prostředí zámeckého parku v Karviné. Více na festival.dokoran.cz.

 


20.7.2011   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Dokořán fest, to je výborná muzika v krásném prostředí

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.