CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

NICHIEL´S / FRA/, THE TRADERS / FRA/, BOMBS FROM HEAVEN / CZ/

NICHIEL´S  / FRA/, THE TRADERS / FRA/, BOMBS FROM HEAVEN / CZ/ 

NICHIEL´S / FRA/, THE TRADERS / FRA/, BOMBS FROM HEAVEN / CZ/

7.8.2011 Brno – Mju:z club

Start : 20:00

Vstup : 50,-


NICHIEL´S /FRA/

Hukot Nichiel´s z jihofrancouzskýho města Chembéry už několikrát projel Evropu, naposledy při loňským tour, kdy v podstatě stejně jako letos objíždějí z Francie Makedonii, Bulharsko, Rumunsko, Moldavsko, Bělorusko, Rusko, Ukrajinu, Litvu, Slovensko, Německo, Belgii a dvě zastávky tentokrát neminou i Českou republiku! Co od kapely čekat?? Ze své diskografie má už poměrně dost co nabídnout!! První demo z roku 2005, splitko s Anyone cares z roku 2008, ještě ten rok stíhají i svůj řadovej debut „Holoproencéphalie“ a zatím poslední nahrávka je druhý album „J´ai marché parmi les zombies“ z roku 2010. Máte rádi 90´punkrock z Californie? Představ si Time again ve francouzštině, protože tihle haranti vás ukojej rodnou mateřštinou, takže v našich místech slušná porce exotiky, no ne?? Jejich show jsou narvaný energií a ne jinak to bude i tuhle neděli! Nenechte se uspat po víkendu a kalte až do pondělka!! Ukažme francouzům, že Brno tepe!!

http://www.nichiels.com/

 

THE TRADERS /FRA/

Spojenci Nichiel´s z Lyonu, spolujezdci na tour a hlavně společní kámoši, kteří jsou ve Francii mladou krví. Vznikli totiž terve loni, ale už vystrkujou na svět růžky, protože nejsou žádní nováčci, ale spíš fungujou jako all star projekt ze členů několika francouzských punkrock bandů! Na kontě zatím mají první épéčko, tak si pro něj přijďte!!!

http://www.myspace.com/wearethetraders

 

BOMBS FROM HEAVEN /CZ/

Pro změnu domácí mladá krev odstartuje tuhle nedělní jízdu! Už po 13 té tento rok v rodným Brně! „Bomby“ pomalu plánujou vydání své první desky a tak tento večer zažije premiéru minimálně jedna nová věc z ní!

http://bandzone.cz/bombsfromheaven

 

…ale tím to nekončí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

SUICIDE POLE ACTION /CZ/

Tohle musíte zažít a kapela to není…! Taneční performance, kterou byste ve spojitosti s punkrockem rozhodně nečekali, a o to je to větší výzva! Tyč, akrobacie a Jack Daniels – živočišnost, kterou prostě musíte vidět! Navíc v podání 3 pokérovaných girls, povinnost! Navíc jedna z nich si tu odbude svou premiéru po měsících dřiny, tak je pojďte podpořit!!

…pořád nekončíme…. DJ ROCKAFELLA

Celej večer a následnej after vám osladí DJ Rockafella se svým setem osvědčenejch šlupek z 50´, standardama ze 70, 80´, 90´i nějaký ty novinky budou!!! Rockabilly, Punkrock, Ska, Surf!!!!!!!!!!!!

 

ni


30.7.2011   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - NICHIEL´S / FRA/, THE TRADERS / FRA/, BOMBS FROM HEAVEN / CZ/

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.