CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pozvánka: CITY RATS (PUNX IZRAEL) + AD BESTIAS (PUNK BRANDEYS)

CITY RATS (PUNX IZRAEL) + AD BESTIAS (PUNK BRANDEYS)Kapely se předhánějí o co nejzajímavější pojetí hudby. Hledají originalitu a nové prvky, které by oživili ustálené vody. Jenže tím se v podstatě oni sami dostávají do stojatých vod „originalismu“ a najít dnes kapelu, která si stojí za svým a uznává hudební styl za životní styl, takových je poskromnu. Všechno je nažehlený a perfektní. Nebo se to naopak snaží tvářit hrozně drsně. Zkrátka to není upřímný, není to ze života, je to prázdný…
CITY RATS k nim nepatří. Hned jak je uvidíš, pochopíš že tohle jsou punx! Punx z Izraele, který svůj život vzali do svých rukou a brodí se nechápající společností. Ve státě, kde je povinná vojna i pro ženy, kde probíhají jedny z nejtvrdších vojenských výcviků se punk stává životním stylem na plnej úvazek. Životní styl kterým si možná zavřeli dveře pro lepší budoucnost, ale otevřeli si cestu k osobní svobodě!
Vzpomínky na druhou světovou válku se nedají smazat z jejich srdcí a válečná zóna s Palestinou je nenechá spát. Nechtějí válku, nesnáší násilí, Jsou plní vzteku, ale zároveň i optimismu (nadějí), který vychází ven přes kytary a řev.
„Ráno, když se probudíš, řvou sirény a létají letadla. Izrael je bláznivej, kdyby si tam byl delší dobu, možná by ses zbláznil. Přijeď, uvidíš a uslyšíš sám.“ Tak zněli slova členů kapely.
Při pohledu na kluky, který mají rádi punk-rock a chtějí se odreagovat z reality ve které žijí, se mi sevřelo srdce, když mi kytarista vyprávěl příběh cca 20ti centimetrové patrony, kde měl schovanej tabák a která byla popsána lihovým fixem – Nightmare:
„Tohle je moje noční můra. Nosím jí pořád u sebe. Tahle patrona je jediný co mi zbylo po tátovi. Zabili ho timhle zas****m nábojem! Nosím to pořád u sebe, abych nezapomněl že válka je zlo!“
Přijď podpořit izraelský punx!
Poslechni si je zde: http://www.myspace.com/cityratscrew
Z domácí scény je doprovodí AD BESTIAS
http://bandzone.cz/adbestias

Recyklátor


15.8.2011   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Pozvánka: CITY RATS (PUNX IZRAEL) + AD BESTIAS (PUNK BRANDEYS)

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.