CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

CHAPEAU ROUGE : večírek na prknech, co znamenají podsvětí

insania-picV sobotu 22.10 se uskuteční v pražském podzemním klubu Chapeau Rouge temný metalový večírek, který se jen tak nebude opakovat.  Brněnská cynická sebranka Insania se představí na jediném koncertě v Praze do konce roku. A ako "černý petr" byl přizván Samir Hauser z kultovní Vanessy, který již s Insanií spolupracoval. Navíc, kapela na světlo světa vytáhne několik never-greenů z dávné minulosti, po kterých fanoušci léta volali. Aby toho nebylo málo, mladá progresivně-metalová kapela The Vacant Eyes pokřtí své první EP " Bright Sky". K tomu dva další hosté, hrající ve výbornë formě - Fake It! a The Yours. To vše za 100 Kč. T   Tahle akce si přímo říká o problémy. Velice se na ně i na VÁS těšíme! 
sobota 22.10. | 19:00 klub Chapeau Rouge | Jakubská 2 - Praha 1 (u Náměstí Republiky)
nový sál po rekonstrukci

INSANIA
Brněnská crossoverová hydra na jediném pražském koncertu do konce roku. Nemá smysl se babrat v temné 24leté, když na kapelu čeká ještě dlouhá budoucnost? Nejnovější album KULT HYENY kouše, škrábe. Je tu cítit punk, hard core, ale i moderní metalové postupy. Na nadcházejícím koncertě kapela „vyvolá duchy" několika starších nevergreenů z let dávných, které kapela léta nehrála. Jako speciální host přijal pozvání SAMIR HAUSER z Vanessy.
http://bandzone.cz/insania
http://insania.freemusic.cz/

THE VACANT EYES
Mladá pražšká kapela ovlivněna progresivními skupinami, jako jsou Pink Floyd, Dream Theater, Opeth nebo Porcupine Tree si vyšlapává svou vlastní cestu specifickým zvukem a způsobem skládání. Na koncertě pokřtí své první oficiální EP " Bright Sky"
http://bandzone.cz/thevacanteyes   FAKE IT
I přes to, že celý večer je věnován metalu, je třeba ještě pořádně přitvrdit. Fake It hrajou syrový hardcore s nádechem crossoverových let devadesátých.
http://bandzone.cz/fakeit

THE YOURS
Melodický metal a nejen to. Je slyšet vlivy klasických heavy metalových, ale i thrashových kapel. POZOR ! Z Vlašimi za kapelou vyjíždí speciální metalový bus s věrnýma fanouškama : http://www.facebook.com/event.php?eid=208970702502970
http://bandzone.cz/theyours

vstupné 100 Kč (na místě)
pořádá MAD DUCK BOOKING a CHAPEAU ROUGE
http://www.chapeaurouge.cz/

Zefv


19.10.2011   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0

Související odkazy:

INSANIA POSTER  

Diskuse ke článku - CHAPEAU ROUGE : večírek na prknech, co znamenají podsvětí

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.