CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Staré vinyly od Zeměžluče u PHR

Staré vinyly od Zeměžluče u PHRKoncem léta 2011 objevil Šoty, basa a zpěv Zeměžluče ve svém kvartýru podivnou krabici. Po nahlédnutí s úžasem zjistil co obsahuje! Bohužel, nebyl to ani roh z jednorožce a dokonce ani Glumův Prsten a čertužel ani ztracené části Goebbelsových deníků. 
Bylo to jen a pouze 65 ks debutní desky Zeměžluče - Fajn bezva prima. Desky byly bez obalů, takže rozhodnutí bylo jasné. PHR nechá dodělat obaly a deska si zažije obnovenou premiéru na oslavě 25let Zeměžluče 19.11.2011. 
Nové vydání obsahuje původní verzi textové přílohy, která byla v tajemné skříni nalezena o několik týdnů později a několik vrstev níž. Dále původní desky z roku 1990 a novou verzi obalu. Obal jde lehce poznat podle papíru (350gramů křída), na zadní straně je okénko s číslem desky/65. Na rozdíl od obou edic z 90 a 91 roku. obsahuje správné popisky členů na fotografiích ze zadní strany LP obalu. 

Netrvalo to dlouhou a do tajů svých skříní, sklepů a půdy se zanořil i Papagáj, aby následně vytáhnul na světlo původní vinyly Live In UK. Ty vyšly původně v roce 2002 na CD, kazetách i LP a dnes byly naprosto vyprodané. Jelikož je spojoval podobný osud jako debutní desku a vinyly tedy byly bez obalů, bylo rozhodnuto nechat pro ně natisknout nový obal a desku vrátit do života. Celkem jde o 99 kusů původních vinylů v novém obalu a s novou na 350g papíru tištěnou textovou vložkou.

Obě nová vydání starých desek od sebe jednoduše rozlišíte právě díky číslování na zadní straně obalu. Nabídka je omezená na oněch 65, resp. 99 kusů. Je totiž víc než jisté, že další podobné skrýše se už objevit nepodaří.

 

 zemezluc


www.zemezluc.net

www.phr.cz


28.11.2011   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Staré vinyly od Zeměžluče u PHR

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.