CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

14. ledna 2012 v Liberci!!!

14. ledna 2012 v Liberci!!!Možná jeden z posledních koncertů (ne-li poslední ) pod hlavičkou Triste bufon anticompany.Nebude to nikdo jiný než gangstazz s Ostravy - Malignant tumour!

MALIGNANT TUMOUR http://www.malignanttumour.com/cesky.htm

Tahle banda šílenců vznikla již někdy v roce 1991, což je již kurevskejch 20 let!

Nevím, jestli má tuto kapelu cenu vůbec nějak více představovat. Asi ani ne, že?

Očekuj si jejich geniální videoklipy, poslechni jejich desky a těš se na jejich zběsilou crust n‘ roll jízdu! “Ostravská mlátička“ to v Azylu rozštípe na třísky,tím si buď jistej!

Před Malignant tumour rozehřeje dav thrash komando a nebude to nikdo jiný než

STOLEN LIVES http://stolenlives.blog.cz/

Politický thrash core od téhle čtveřice sympaťáků mě vždycky solidně nakope prdel, pochybuju, že teď tomu bude jinak. Ani tuto kapelu si myslím není potřeba nijak více představovat.,však také nejsou žádným nováčkem na naší “scéně“

Celý večer otevře hardcore z Práglu - TALES OF ERROR http://bandzone.cz/talesoferror

Kapela vznikla teprve nedávno, na troskách vynikající pražské smečky PNS. Přibrali bubeníka z Burning steps a valí masakrální hardcore! Připrav šusťáky, na pracky namaluj XXX a přijď zapařit! Limonády bude dostJ Hehe, ale konec srandy. O týhle bandě toho myslím ještě hodně uslyšíme! A možná kluci budou mít s sebou už své nahrané demo CD. Nechme se překvapit. Každopádně to bude mazec!

Myslím, že nabídka kapel na tento večírek je více než zajímavá. Ať už máš na triku SxE, bejzku s kšiltem nahoru nebo uslintanou metalovou džísku - přijď, bude to mela!

A vůbec, dost škatulí! Přijď i ty, ať vypadáš jakkoli hehe…

Na místě klasicky kotel chlastu všeho druhu, vegan občerstvení, možná ňáký to distro, klasická párty do brzských ranních hodin(takže se neboj vyhození na mráz v 1 v noci). A  navíc koncertní prostor  bude již absolutně hotov, bude vymalováno atd. Navíc v klubu je již umístěna hra Červi, jestli jsi ještě nehrál -nevíš o co přicházíš hehe! Dále pinčes, fotbálek, snad už budou aj šipky, no - uvidíme!

Takže 14.ledna v Liberci!!!

Zaťal hell


30.11.2011   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2
jde to 2
 

Diskuse ke článku - 14. ledna 2012 v Liberci!!!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.