CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Festival Mighty Sounds spustil předprodej, začíná s limitovanou edicí vstupenek

Festival Mighty Sounds spustil předprodej, začíná s limitovanou edicí vstupenekJeden z největších českých festivalů, festival Mighty Sounds, spouští předprodej na svůj osmý ročník, který proběhne v termínu od 13. do 15. července 2012. Tato žánrově jedinečná akce se opět uskuteční na Letišti Čápův Dvůr v Táboře.

Mighty Sounds je silným festivalovým hráčem už osm let a každoročně nabízí to nejlepší ze ska, punkové, rock´n´rollové, reggae, rockabilly a hardcorové scény, a to jak z tuzemska, tak ze zahraničí. I v loňském roce byl Mighty Sounds téměř jediným festivalem u nás, na kterém v line-upu převažovaly zahraniční kapely – na akci pravidelně přijíždí to nejlepší ze scény v Německu, Británii, ale i z USA, Jamajky a dalších zemí.

Předprodej startuje 1. prosince a nabízí limitovanou edici 1000 kusů vstupenek za konečnou cenu 650,- Kč na všechny tři dny. Po vyprodání této edice nebo od 1. ledna 2012 se cena vstupného zvyšuje na 750,- Kč. Vstupenky je možno zakoupit na stránkách www.mightysounds.cz a v sítích Ticketportal, Eventim a Ticketpro.

Se spuštěním předprodeje hlásí festival první hudební návnady. Jsou jimi The Neville Staple Band, britská formace zpěváka z legendárních The Specials, dále punkrockoví Street Dogs z Bostonu a kultovní americká hard core kapela Poison Idea. Festival chystá pro osmý ročník opět celou řadu vylepšení a novinek. Fanoušci se tak opět mohou těšit na neopakovatelnou hudební smršť v Táboře. Generálním partnerem nadcházejícího ročníku se stal Božkov.

MIGHTY SOUNDS 2012, vol. 8

- to nejlepší ze ska, punku, reggae, rockabilly a rock´n´rollu

13. – 15. července 2012

Tábor, Letiště Čápův Dvůr

Předprodej: od 1. prosince 2011 za 650,- Kč (limitovaná edice 1000 kusů vstupenek)

http://www.mightysounds.cz/

http://www.ticketportal.cz/

http://www.eventim.cz/

http://www.ticketpro.cz/


1.12.2011   Rubrika: Články   |   Komentářů: 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Festival Mighty Sounds spustil předprodej, začíná s limitovanou edicí vstupenek

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
visionseeds.cz
visionseeds.cz - 29.1.2012 17:33

ZDARMA LÍSTKY NA MIGHTY 2012 - Až do února 2012 nabízíme k našim home a growboxům lístek na Mighty + 3 semena vybrané odrůdy. Jedeme bez překupníků a zprostředkovatelů. Podpořte nás. Hempbot, Visionseeds.cz