CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

BOMBS FROM HEAVEN se hlásí se svým prvním videoklipem

BOMBS FROM HEAVEN se hlásí se svým prvním videoklipemBrněnská punkrocková kapela Bombs from heaven představuje svoje první oficiální video. To sice avizovala už v červenci letošního roku, ale dík nedostatku času, dovolených a dalších průtahů se klip k singlu „CITY IS YOUR HOME“ točil až v říjnu na koncertě v domácím klubu Muzejka po boku kámošů z Rabies, ruských Plush fish, nebo kanadských Farler´s fury!

Další a další průtahy to odsunuly až tak, že klip se na youtube a facebooku objevil až 24.12. na Štědrý den, takže to byl i pro kapelu dárek po stromek!

Video je klasika. Mělo mít sice děj a koncertní záběry sloužit jen jako doplněk, ale semlelo se to tak jak semlelo a tím je aspoň dost co pilovat na příště! Snad se aspoň povedlo zachytit koncertní atmosféru.

Bombs from heaven se momentálně chystají na sváteční „minitour“. 25.12. je můžete vidět ve Strakonicích na Křemelce, 26.12. v Ostravě v Marley a 31.12. v Praze v Rock café! Celý leden pak padne na nahrávání prvního alba „We call the World“, takže zůstaňte na příjmu a ve zdraví přežijte svátky i Silvestra!

Johny


25.12.2011   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - BOMBS FROM HEAVEN se hlásí se svým prvním videoklipem

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.