CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pozvánka: Jedinečný dvojkoncert

Pozvánka: Jedinečný dvojkoncert

Jedinečný dvojkoncert

14. února  se odehraje v pražském Rock Café  ojedinělý dvojkoncert pro všechny fanoušky elektronické a industriální hudby. Vystoupí kapely Magnetik (CZ) a Thot (BE). Magnetik, v jejímž čele stojí Moimir Papalescu, si připravili speciální set, ve kterém zazní i skladby kultovní Vanessy. Na bicí je doprovodí původní bubeník Vanessy, Jaroslav Stuchlý. Belgičtí THOT jsou považováni za  jeden z největších objevů na evropské elektroindustriální scéně. Ve své zemi často koncertují po boku The Young Gods, Caspian (USA) nebo Aucan (IT).

 
Magnetik plays Vanessa (CZ)
Na speciálním koncertě uslyší fanoušci Vanessy  písně, na kterých má Moimir Papalescu výhradní autorský podíl.  Pro tuto ojedinělou akci doplní sestavu Magnetik i původní bubeník Vanessy, Jaroslav Stuchlý. V upravených, spíše instrumentálních verzích, zazní skladby jako Zrcadla, Mukamba, Spolkni ďábla, Fízl na speedu, Den kdy jsme ztratili koule, Melodrama, Ahoj chcípni nebo také třeba Jedu do pekla a pár kousků, které vznikly už po vydání alba Ave Agony.
vs.
 
Thot (BE)
Muzika Thot je přirozenou kombinací akustických a industriálních zvuků rockové a elektronické hudby, která se nedrží jednoho stylu a koncerty umí rozjet ve velkém. Kromě energických živých vystoupení je lze vidět v Bruselu, jak pořádají pouliční vizuální performance a akustické happeningy. V loňském roce vystoupili v rámci United Islands, kde sklidili nebývalý úspěch. Vůdčí osobnost The Young Gods, Franz Treichler se o posledním albu kapely vyjádřil: „Obrovská síla, skvěle zrealizováno“. Dave Mustein z Megadeth zařadil jejich album Obscure by the wind mezi 15 nejlepších alb roku 2011.
 
Lístky na koncert se prodávají v síti Ticketstream. Cena v předprodeji 200 Kč + poplatky. Na místě 250 Kč.
Více info:  APPLAUSE booking, Tomáš Paleta, 774 231 568, tpaleta@applausebooking.cz
 


7.2.2012   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Pozvánka: Jedinečný dvojkoncert

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.