CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Adams Apple (DE) a N.V.Ú. ve středu na Rituálu

Adams Apple (DE) a N.V.Ú. ve středu na Rituálu

CORE RITUAL uvádí německé Adams Apple a Sick of Society s legendárními N.V.Ú.
středa 4.4.2012 Matrix club, 19:00, vstup 100,-
Ve středu 4.4. vystoupí v Matrixu v Core Ritualu německá punk-hardcorová kapela Adams Apple v čele s divokou zpěvačkou Sabrine Ruls. Adams Apple jsou tvrdí, energičtí, postavení na punk hard corových rifech. Kapela vznikla v roce 2006 v Mnichově a měla spoustu koncertů v Německu a Rakousku, vystoupila po boku takových jmen jako US Bombs nebo Agnostic Front. Adams Apple vystoupí v rámci "20 Beers later" tour po Evropě spolu se Sick of Society.
Sick of Society je zkušená německá tvrdá a vyzrálá hard core kapela, která má za sebou více než 150 koncertů, a 12 nahrávek. Na scéně působí 15 let. Jejich poslední album se jmenuje Weekend Anarchy.
Německé kapely zahrají spolu s českou punkovou legendou z Nového Bydžova, kapelou N.V.Ú. vyznávající divoký nespoutaný old school punk, žádný aktuální šampon punk styl. V Matrixu si na N.V.Ú. budete moct dobře zapogovat stejně jako třeba na The Exploited!
Pražským zástupcem na koncertu Core Ritual bude poměrně čerstvá hard core formace At Folsom Prison, hodně ostře a nekompromisně pojatý hard core světového střihu, který si nesmíte nechat ujít.
Core Ritual nabízí opět velkou porci tvrdé muziky, a to za příjemnou cenu 100Kč. Koncert se koná v klubu Matrix ve středu 4.4.2012 od 19 hodin, stránka akce je http://www.matrixclub.cz/program.php?id=33 a Matrix klubnajdete na Žižkově na adrese Koněvova 13, Praha 3 nebo na www.matrixclub.cz

FB: http://www.facebook.com/events/328040080565383/


3.4.2012   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Adams Apple (DE) a N.V.Ú. ve středu na Rituálu

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.