CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

BEST OF PUNK - punkový festival zdarma v Praze!

BEST OF PUNK - punkový festival zdarma v Praze!

Klubová sezona nenávratně končí a nastává období festivalů. Konec května je tedy ideální čas poděkovat VÁM - všem fanouškům, punx, crusterům, hardcore kindz, ještěrům a dalším za skvělou podporu v klubech a podobných místech.... A tedy jako poděkování je tento mejdan ZDARMA! Postupně se v úterý 22.5. v  pražském klubu Rock Café  představí čtyři kapely, každá beroucí "punk" z jiného konce. Ale vždy originálně a osobitě s velkou porcí energie. Večírek až do rána je sladkým bonusem.
Jak bylo řečeno, vstup na akci je ZDARMA. Pokud i tak budete mít touhu podpořit kapely za jejich výkony, tak máte možnost skrze bohatou tombolu, která na akci proběhne! Těšte se na CDčka, trička, odznáčky a další nejen od vystupujících kapel !


SPOTS
http://bandzone.cz/spots
Muzika je syrově punková, tvrdá a rychlá, ale pro punk netypicky doplněna klávesami. Kapela se skvěle popasovala s všemožnými zraněními a změnami sestavy a i po patnácti letech může stále čeřit jinak dost stojaté vody českého hc/punku. 

Kombajn
http://bandzone.cz/kombajn
Klasik tvrdí, že Roudnice nad Labem, mateřské město Kombajnu, je asi nejlepší místo pro punk v Čechách vůbec. Kombajn boys dokazují, že "energický a melodický punk rock" neznamená jen přihřátou pop punkovou slátaninu, což je bohužel poslední dobou zvykem. Kluci právem dokazují, že se o nich čím dál tím více mluví jako o jedné z nejnadějnějších mladých kapel u nás. 

Akce Praha
http://bandzone.cz/akcepraha
Syrový punk a skvělé básnické texty. 

Děti v lihu
http://bandzone.cz/detivlihu
Skapunkem odkojená, crust a metal milující, hrdě hrající a ve velkém množství všeho konzumující kapela. Nesčetné sympatie si kapela získala pořádáním benefičního festivalu Benefest, který pravidelně podporuje dětské domovy v ČR.


FB EVENT : http://www.facebook.com/events/392950370743852


10.5.2012   Rubrika: Články   |   Komentářů: 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,2
jde to 2,2

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - BEST OF PUNK - punkový festival zdarma v Praze!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Berny
Berny - 11.5.2012 11:33

Evžen: Přesně to jsem si říkal takysmajlik - 1

 
Evžen
Evžen - 11.5.2012 11:25

Co je na tom best of?

 
LÁŇA
LÁŇA - 10.5.2012 21:43

no a ja tam nemuzu smajlik - 2 to me sere :D budu muset na SPOTS pockat jinam smajlik - 6