CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pozvánka: NOTIMEFOR (IT) - OSTRAVA

Pozvánka: NOTIMEFOR (IT) - OSTRAVANOTIMEFOR (IT), N.S.O.S., FELLASEA

BARRÁK MUSIC CLUB OSTRAVA

PÁTEK 1. ČERVNA 2012

Do ostravského klubu Barrák se v pátek 1. června, po ON MY HONOR a STILL RINGS TRUE, chystá další pop-punková kapela ze zahraničí. Tentokrát se jedná o italské NOTIMEFOR.
NOTIMEFOR nejsou českému publiku, a především pak severomoravským fanouškům punku, až tak neznámí. Tato kapela měla už předloni vystoupit v opavském Jamu společně se Saving Joshua, ale na poslední chvíli museli koncert, kvůli rozbité dodávce odvolat. Nyní tedy máte možnost je opravdu vidět!!!

Jednou z kapel, která je tento večer doprovodí jsou N.S.O.S. z Přerova, kteří už mají odehráno spoustu koncertů a na Ostravsku jsou více než známí. Poslední kapelou pro tento večer, která zároveň bude celý koncert otevírat, jsou nadějní FELLASEA z Opavy.

Pokud tedy máte rádi dobrý pop-punk, tak by jste si neměli nechat tuto akci ujít. Vstupné je částečně dobrovolné, takže je nutné zaplatit minimálně 30,- Kč ale nikdo se nebude zlobit, pokud přispějete více.

NOTIMEFOR

http://www.myspace.com/notimefor
https://www.facebook.com/notimefor

N.S.O.S.
http://bandzone.cz/nsosband
https://www.facebook.com/nsos.music

FELLASEA
http://bandzone.cz/fellasea
https://www.facebook.com/pages/FellaSea/12590149413511229.5.2012   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Pozvánka: NOTIMEFOR (IT) - OSTRAVA

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.