CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

NEŽFALEŠ vydává ke svým 10 letům zbrusu nové album

NEŽFALEŠ vydává ke svým 10 letům zbrusu nové albumPražská punkrocková kapela Nežfaleš se po dvou letech hlásí s kolekcí nových songů. Nástupce výborně přijatého alba „Pár lacinejch triků“ dostal název „Každej klub i bar“ a vychází v červnu opět u nezávislého labelu Cecek records. Jedenáctka nových skladeb se nese v duchu předchozí tvorby kapely, ale nějaké to překvapení se také najde. Na jedné straně album možná působí syrověji a garážověji než jeho předchůdce, na straně druhé je tu ale závěrečná akustická skladba.

Album vznikalo v nelehkém období, během jeho skládání i natáčení bojoval bubeník kapely Petr s rakovinou. „Jsme rádi, že se nám nakonec ta deska podařila natočit a že s ní můžeme být nadmíru spokojeni. Chvílema to vypadalo všelijak, ale nakonec všechno dobře dopadlo a my můžeme spolu s váma oslavit 10 let Nežfaleš i novou plackou,“ vyjádřila se kapela.

10 let na scéně evokuje i název alba, protože kapela ze svou existenci skutečně navštívila snad každý klub i bar u nás, kde se dá spáchat koncert. K albu kapela připravuje i novou kolekci merchandise a pokřtít toto dílo pak planuje na pražském Za Koule festu ve čtvrtek 28.6. Jedná se o tradiční velký punkfest ke konci školního roku, kde Nežfaleš navíc vystoupí se speciálním koncertním setem plným hostů z řad bývalých členů kapely.

Nové album můžete objednávat přes bandzone.cz/nezfales případně přímo na mailu kazdejklubibar@volny.cz

První singl „Sliby“ kapela zveřejnila v exkluzivní premiéře na serveru Kids and Heroes. Od 11.6. ho pak najdete, stejně jako druhou ukázku „Ona má styl,“ na Bandzone profilu kapely – http://bandzone.cz/nezfales

 


27.6.2012   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,1
jde to 2,1
 

Diskuse ke článku - NEŽFALEŠ vydává ke svým 10 letům zbrusu nové album

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.