CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

COVERS FOR LOVERS CHTĚJÍ MODERNÍ STÁT!

COVERS FOR LOVERS CHTĚJÍ MODERNÍ STÁT!

Pražská kapela Covers For Lovers, které letos na jaře vyšlo první autorské CD Dobrý zprávy,
nyní chystá zveřejnění svého již druhého videoklipu. (předcházející videoklip k singlu „Nashledanou“ úspěšně bodoval v několika hitparádách, a můžete ho vidět např i na TV Óčko). Výběr písně pro svůj videoklip nechala kapela tentokrát na svých fanoušcích. „Kapela a fanoušci jsou jeden organismus“, uvádí zpěvák a autor většiny songů Billie Joke a dodává: „ Jsme rádi, že jsme se sešli s našimi fans na songu, který byl i naším favoritem“. Přestože se poppunková kapela Covers For Lovers nepovažuje za politickou kapelu, téma písně Moderní stát je velmi ostrou kritikou politické „elity“ posledních let. Ve svých písních reagujeme na vcelku běžné a každodenní radosti a starosti každého z nás. Politiku neřešíme, protože to je vesměs špína, která nestojí za tu námahu. Moderním státem jsme chtěli dát najevo, že pohár už přetekl, že nám opravdu vadí arogance, pokrytectví a zlodějiny reprezentantů tohoto státu a jejich kamarádů „lobbistů a mafiánů“. Do budoucna se títo tématem, už nehodláme nijak intenzivně zabývat a řešit ho, ale reagovat jsme prostě museli, uvádí kapela.
K natáčení si kapela přizvala i několik známějších osobností. V klipu uvidíte například Sváťu Švába (frontman slánského Totální Nasazení) nebo Karla Mášu (kytaristu populárních Jaksi taksi). Klip vznikl ve spolupráci s novou mediální agenturou ForFUN Agency, která se specializuje především na výrobu produkci audio vizuálních děl. (www.forfunagency.cz)

Premiéra klipu byla zvolena né náhodou na Den české státosti, tedy 28. září 2012.
Kapela svůj „protest klip“ odtajní na svém C4L FILM Channel na adrese: www.youtube.com/coversforlovers.

Přesný čas se dozvíte na kapelním facebookovém profilu, kde máte mimo jiné i možnost stáhnout si celé album Dobré zprávy, a to zcela Zdarma!
(funguje na principu: dej LIKE a STAHUJ)

Trailer zde:

http://youtu.be/b5fgqCCT6SE

Lord.Alex


24.9.2012   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - COVERS FOR LOVERS CHTĚJÍ MODERNÍ STÁT!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.