CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Novinky od Voltage

Novinky od Voltage

Po dlouhé době se opět hlásíme z Voltage tábora. Postupně opět doplňujeme řadu nových desek a dalších lahůdek. Dnes se se můžete těšit na desky od legendárních THE DAMNED

Vinyl 7" EP
The Damned - "A Nation Fit For Heroes" EP
 

Vinyl 12" LP
The Damned - "Black Album" LP
The Damned - "Machine Gun Etiquette" LP

FNK CREW:

Naše koncertní crew si pro Vás na tento měsíc nachystala opravdové lahůdky:

20.10. - THE BOYS (uk 77), CRUSADES (Kanada), Brno, Melodka - lístky za 300,- které najdete jen ve Voltage začínají pomalu, ale jistě mizet, takže kdo si nechce nechat ujít tento exkluzivní koncert (jediný ve střední Evropě!) tak ať neváhá.

22.10. - BLITZKID (usa), MAD PIGS, BLACK BURLEY, Brno, Kabinet Múz. - Profláklá americké horror punk parta se rozhodla odejít do věčných lovišt. Dřív než tak učiní se rozhodli dát rozlučkové tour. Dojděte se podívat na jeden z posledních koncertů BLITZKID! Povinnost pro milovníky horrorů a Misfits!

25.10. - D-CLONE(Jap), KONTATTO (italie), LOTUS FUCKER (usa), BETON (sk), KRUGER - konec týdne bude v duchu toho nejextremějšího d-beatu a hc punku. 5 vynikajících kapel z 5ti států a 3 kontinentů! Kdo nestihl legendární DISCLOSE, tak má šanci nahradit si to právě na D-CLONE - 3 pokovaní šílenci z hlavního města hluku - Nagoya city!

Punx!


3.10.2012   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Novinky od Voltage

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.