CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Legendární UK SUBS (UK) + special guest T.V. SMITH

Legendární UK SUBS (UK)UK SUBS (UK)

+ special guest from The Adverts: T.V. SMITH (UK)

Rock Café Praha

9/2/2013

Od 20.30

Vstupenky 320,- + poplatky/předprodej v Rock Café (po-st-čt 15.00 – 19.00) a síti Ticketstream, 370,- v místě.

www.rockcafe.cz

www.uksubs.co.uk

UK SUBS se nepřetržitě pohybují na punkrockové scéně již téměř čtyřicet let. Na počátku se nechal frontman Charlie Harper inspirovat legendou briského punku - skupinou The Damned - a na sklonku roku 1976 založil dnes už legendární UK SUBS!

Nejprve se kapela jmenovala The Subversives, později se název zkrátil na The Subs a nakonec se změnil právě na UK SUBS – první dvě písmena odkazují na první singl kapely Sex Pistols “Anarchy In The U.K.

Během let se stylové pojetí hudby UK SUBS trochu měnilo, na konci osmdesátých let kapela přitvrdila a přiblížila se hardcoru a občas se naopak vracela k rhythm´n´blues, s nímž Harper začínal na konci šedesátých let.

UK SUBS po celou kariéru provázejí neustálé změny v obsazení. V poslední dekádě se složení skupiny ustálilo, když se vrátil kytarista Nicky Garratt, který právě koncem sedmdesátých let přivedl UK SUBS k punku. Nyní ale na kytaru hraje Jet, za bicími však stále sedí Jamie Oliver a basu drží Alvin Gibbs.

V roce 2011 vyšlo s napětím očekávané album “Work In Progress”. Album bylo skvěle přijato jak odbornou, tak laickou veřejností. S pravidelnými koncerty chtějí UK SUBS pokračovat i v novém roce a po celém světě bavit a uvádět v úžas fanoušky svými strhujícimi živými koncerty. Tak jako archivní víno – UK SUBS jsou prostě stále lepší a lepší!

Přijďte se nechat jejich skvělou syrovou show strhnout i Vy – 9.2. do pražského Rock Café, kam se UK SUBS opět po pár letech vracejí, rovnou spolu s váženým hostem – T.V. SMITH z The Adverts!

U.K.SUBS HLAVNÍ OBSAZENÍ:
Charlie Harper – zpěv
Jet – kytara
Alvin Gibbs – basa
Jamie Oliver – bicí


JMÉNA VÝHERCŮ BUDOU NAPSANÝ NA GUESTLISTU U POKLADNY ROCK CAFÉ A JSOU TO:

DITA HANOUSKOVÁ

LENKA JADLOVSKÁ 


8.2.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,8
normálka 2,8
 

Diskuse ke článku - Legendární UK SUBS (UK) + special guest T.V. SMITH

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.