CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Oceloví Ptáci Tour 2012!

Oceloví Ptáci Tour 2012!

„Oceloví ptáci tour 2013“ zakázanÝovoce a
Totální nasazení opět na jedné scéně

 

Po vánoční „relaxaci“ jsou party zakázanÝovoce i Totální nasazení opět v plné síle a zaútočí na vás opět pospolu na jednom podiu v rámci jarního turné. Kapelní komanda zabrousí do téměř dvaceti měst naší republiky a dvou na Slovensku, kam přivezou svá energicky nabitá vystoupení. Po celou koncertní šňůru je doprovodí mladá punk-rocková partička ATD z Benešova.

Skvadra Totální nasazení se chystá počátkem roku 2013 vydat deváté řadové album, do jehož vydání u hudebního vydavatelství POPRON se pustili notně po hlavě a s velkým elánem.  Na tour samozřejmě zazní skladby nového počinu, ale i oblíbené pecky předchozí diskografie. Kapela slaví 22 let na scéně a post jedné z nejvíce vyhlášených punk-rockových kapel u nás.

Skupina zakázanÝovoce naservíruje mix hitovek starších alb, ale především stále oblíbenější skladby z desky „Život se Tě neptá“ (produkce Ecson Waldes a Hynek Toman – Support Lesbiens), kterou svým fanouškům představila již v loňském roce. Aktuálně kapela pracuje na materiálu pro další desku i na novém videoklipu k již třetí skladbě z úspěšného posledního alba. Na novinky si však ještě chvíli počkáme.

Také kapela ATD jede na plný plyn a momentálně pro své příznivce připravuje novinku v podobě nového CD, ze kterého na tour představí 2 singly. Na jeden z nich dokonce natočí svůj debutový videoklip.  

„Společné turné jsme pojmenovali podle titulní skladby našeho novýho alba Oceloví ptáci, který vzniká právě v těchto dnech. Od nový desky kromě toho, že se snad bude líbit našim fans, neočekáváme vůbec nic, ovšem od společnýho turné naopak hodně, protože nadsamci z Ovoce jsou skvělí parťáci na pódiu i mimo něj a už loňský společný tour bylo super. Na repete se tedy moc těšíme a věříme, že bude mocný, protože spolu pojedou staří ostřílení pardálové a mladá nová krev – prostě oceloví ptáci všech generací, takže se máte na co těšit,“ vzkazuje Sváťa z kapely Totální nasazení.

Během šňůry vystoupí speciální hosté: Deratizéři, Dilemma in Cinema, Hand Grenade a slovenská punkrocková legenda Punkreas.

Vstupenky v předprodeji lze zakoupit v elektronické podobě na http://www.akcenaprani.cz nebo v klasické papírové podobě na Alfedus music e-shopu http://eshop.alfedusmusic.cz.

Neskutečná jízda se uskuteční na následujících místech:


 

15.2. - Rokycany – Kasíno

16.2. - Praha – Vagon

22.2. - Karlovy Vary – Lidový Dům

23.2. - Kolín – U Vodvárků

01.3. - Nitra, SK – Nová Pekáreň

02.3. - Košice, SK – Collosseum

15.3. - Pelhřimov – Stará Tiskárka

16.3. - Jindřichův Hradec – KC Jitka

23.3. - Krnov – Kofola Music Club

29.3. - Litomyšl – MC Kotelna

30.3. - Police nad Metují – Zděřina Music Hall

31.3. - Jistebnice – KD  

05.4. - Český Krumlov – Fabrička

06.4. - Slaný – Šantán

11.4. - Brno – Metro Music Bar

12.4. - Olomouc – S-Cube

13.4. - Zlín – Masters of Rock Café

26.4. - Pardubice – Žlutý pes

27.4. - Písek – Divadlo pod Čarou

03.5. - Čáslav – Hotel Grand

04.5. - Domažlice – Death Magnetic


 

Novinky sledujte na http://www.zakazanyovoce.cz a http://www.totaci.net.

 

Lord.Alex


12.2.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 4,5
nic moc 4,5
 

Diskuse ke článku - Oceloví Ptáci Tour 2012!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.