CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Nežfaleš v novém videoklipu oslavuje 20 let klubu Modrá Vopice

Nežfaleš v novém videoklipu oslavuje 20 let klubu Modrá VopicePunkrocková partička NEŽFALEŠ uveřejnila nový videoklip! Jedná se o „hymnu“ pro legendární pražský klub Modrá Vopice, který letos slaví 20 let své existence a ve kterém nekonečná řada punkerů zažila své první koncerty či první alkoholové večírky až do rána.

„Vopice je zkrátka kult. Snad všechny kapely, co kdy působily nebo působí na české punkrockové scéně, tu zažily nějaký ten koncert a to místo, i když to třeba mnozí nechtějí slyšet, má svoje kouzlo a svojí pohnutou historii. Písnička vznikla naprosto spontánně a nahráli jsme jí narychlo ve zbývajícím čase během natáčení jiného songu v jihočeském studiu Rec’n’roll. Prostě jsme se s tím nesrali a chtěli jsme syrovou formou popřát stejně syrovému klubu, ve kterém jsme začínali, k jeho narozeninám,“ prohlašuje Nežfaleš.

V klipu se objeví i řádka kamarádů a kamarádek kapely, kteří mají k tématu Modrá Vopice také co říct. Za obrazovým ztvárněním videa stojí Robert Harvánek a Tomáš Hazoun.

Samotnou písničku „Modrá Vopice“ si budete mít možnost stáhnout od pondělí 4.3. na http://bandzone.cz/nezfales

Link na nový videoklip dole pod článkem

 


20.2.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,3
PUNK 1,3

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Nežfaleš v novém videoklipu oslavuje 20 let klubu Modrá Vopice

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.