CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pozvánka na koncert: ARGONAUT CALVERA ZKOUŠKA SIRÉN

ARGONAUT CALVERA ZKOUŠKA SIRÉNPlnej zvuk, plný doušky, smysluplný texty, na plný pecky, plný půllitry, plný pupky, plno srandy, uplný nebe, naplněný očekávání, nenaplněný lásky, zaplněnej bar, pisoáry zaplněný vajglama, 3 noce po úplňku, stoprocentně splněný normy, úplná euforie z kakofonie, zkrátka úplně všechno to, co máme rádi.

Jak na to?

1) Přebůstrovaný komba a v nich rify o lásce. Asi jako norský hřebci „Hombre Malo“, akorát, že celý takový ňáký jak po mořský nemoci. Sedíš na zemi, ale svět se s tebou motá pořád tak, jako když se s tebou houpala bárka. Načichlý tim co se hraje tady? Těžko to vysvětlit. Prostě kapely odsud maj společnej špirit. Snad s každym, s kym sem se o tom bavil, to dáváme hodně za vinu starýmu undergroundu a pokaždý se pak debata zvrhne v to, jak to máme zatraceně rádi. Jo, taky je to i trochu grunge, další indicie. Uplný prakořeny. Ten vejsledek pak nikam nezařadíš. Splašenýho koně do ohrady nenaženeš. Konec vesmíru je na konci setu. Není ale jedinej. Je tu ještě:

2) Vlk samotář. Slova sou most mezi sdělením a projevem. Osobní a přesto rokenrolový. Přesně jak ten zvuk. Bejvá to občas trochu nezvyk překvaltovat z kapely na sólo projekt. Je to víc intimní. Proto je zábavný sledovat, jak nám poupátko před zrakama pěkně rozkvétá a postupně se boří do hloubky vlastního hluku. Zrod jak hrad, zvuk jak zvon. Repeater, booster, finíto, skon.

3) po tomhle se vám stýská už od posledního válu. Androšáci, co na to tlačej. Stát před nima je jak snažit se ustát příboj, když je vyhlášená černá vlajka. Zpívaný texty a intenze? Ty vole garantuju ti, že až se budeš vracet, budeš si sahat na tělo a hledat, co všechno máš zlomený. Už vidim ty hovory na baru: „A: Tak co kapela? B: Co? A: TÁK CO KAPELA? B: CÓÓÓ? A: COŽES TO ŘÍKAL?“ Všichni budem spokojený uvidíte. A jestli ne, tak si o tom povíme až druhej den v pracích.

Co bych vám na závěr povídal. Prostě přiďte, bude sranda. Toť vše.

 

1. BŘEZNA 2013, CAFÉ NA PŮL CESTY

Start 19:30

Vstup dobrovolnej (ale myslet na kapely!) 

http://www.myspace.com/tierradecalvera

http://bandzone.cz/argonaut

jídlo bude a bude ho snad hodně.

 


25.2.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,3
jde to 2,3

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Pozvánka na koncert: ARGONAUT CALVERA ZKOUŠKA SIRÉN

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.