CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pozvánka: International Rock Fest

Pozvánka: International Rock Fest

INTERNATIONAL ROCK FEST je první ročník jednodenního festivalu, který se koná 22.3.2013, poblíž Veselí nad Moravou, v jihomoravské vesnici Lipov. Vystoupí zde kapely z Rakouska, Francie, Slovenska a Česka.

Headliner večera je rakouská pětičlenná kapela hrající melodický post-hardcore. ALL FACES DOWN spolu hrají od ledna 2010 a ještě téhož roku vydali své první EP s názvem „Close to Distance“. V červnu 2011 zveřejňují svůj první videoklip k songu „Stop to Fall“, který se nachází na jejich debutovém albu „Face the Truth“, které vydávají o měsíc později. V Česku jsou již jako doma, čehož si lze povšimnout i díky nezaměnitelné, příjemně domácké atmosféře, která provází každý jejich koncert.

All The Shelters je pětičlenná, metalcore/ post-hardcore smečka, která pochází z francouzského Strasburgu. Dali se dohromady v roce 2009, o dva roky později vydali své první EP pod názvem „Reach“, které obsahovalo 4 skladby. V březnu roku 2012 zveřejnili svůj první videoklip k songu „Atlas“. O necelý rok později spatřil světlo světa jejich druhý videoklip, „Lifetime“, který se nachází na stejnojmenném EP, které vydali v lednu 2013. Kluci si střihli spoustu koncertů v evropských zemích jako např. Francie, Rusko, Německo, Belgie, Maďarsko..., ale českému publiku se letos představí vůbec poprvé. A to právě na International Rock Festu v Lipově.

Neortodoxní punk-rock v podání kapely zakázanÝovoce, zná snad každý, kdo alespoň okrajově poslouchá českou punkovou scénu. Kluci se dali dohromady v červnu 2005 a za více než 7 a půl roku jejich existence mají na svém kontě již nespočet odehraných koncertů, jedno EP, čtyři CD a šest videoklipů. V loňském roce vydali CD s názvem „Život se Tě neptá“, které obsahuje i jejich nejnovější videoklip „Vem si mě“.

WaddA je modern-rocková kapela ze slovenské Žiliny, která vznikla na přelomu roku 2005 a 2006. Během prvních tří let kluci nahráli 3 demo alba a koncem roku 2010 vydali první album s názvem „Včera deň sa zrazu zbláznil“. Album obsahuje 9 písní ve slovenském jazyce a jsou k němu již natočeny 4 videoklipy. Nejnovější klip byl zveřejněn v říjnu 2012 a byl natočen k songu „Zrátaj si“. Kluci též nelenili a už stihli natočit i video pozvánku na International Rock Fest v Lipově, která je inspirována velmi populárním videem Harlem Shake.

Zlínská punk-rocková partička DEFY vznikla v červenci 2011 a již během půroku její existence vzniklo 10 našplapaných songů.

Jestli naopak punk-rock není váš správný šálek kávy, možná se vám zalíbí grunge rock'n'rollový Mistake, původem taktéž ze Zlína. Loni v dubnu vydali svoje první album AMONG THE SHADOWS, následně také vydali singl „On The Stage“, který sklidil velký ohlas a byl nasazen do několika rádií (Rockmax, Gama, Relax...)V létě se předvedli na několika festivalech (Masters of Rock, Colours Of Ostrava) a objevili se také jako předskokani některých českých a slovenských stálic (Ine Kafe, Mig 21, Mandrage).

Takže pokud máte rádi punk-rock, grunge, metalcore, rock'n'roll č případně post-hardcore, je zcela jasné, že na INTERNATIONAL ROCK FESTu nesmíte chybět! :)

Začátek akce: 19.00


Line up:
20.00 - 20.45 Mistake (CZ)
21:05 – 21.50 WaddA (SK) 22:10 – 23.10 ZakázanÝovoce (CZ) 23.30 – 00.20 All The Shelters (FR) 00:40 - 01:30 All Faces Down (AT) 01:50 – 02:30 Defy (CZ) Vstupné: 150Kč – předprodej

200Kč – na místě

FB event:
http://www.facebook.com/events/283555951754457/?fref=ts

info: rockfestlipov@seznam.cz


 


9.3.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Pozvánka: International Rock Fest

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.