CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pozvánka: ROCK´N´ROLL FOREVER TOUR 2013

Pozvánka: ROCK´N´ROLL FOREVER TOUR 2013

THE CARBURETORS

jsou zpět na evropském turné kde představí novinky z připravovaného alba!

V první části turné navštíví Českou republiku, Maďarsko a Slovensko. The Carburetors o sobě dali poprvé vědět v roce 2004 svým debutním albem „Pain is Temporary, Glory is Forever“ díky kterému se dostali do podvědomí a od té doby jdou stále nahoru. Singl „Burnout“ se stal nejvíce rotovaným videoklipem v norské televizi a s jejich následujícím album „Loud Enough To Raise The Dead“ z roku 2006 se dostali i na obálku metal magazínu „Scream“ a hráli s takovými velikány rocku jako MÖTLEY CRÜE, JUDAS PRIEST, DEEP PURPLE, MOTÖRHEAD nebo ROSE TATTOO. V roce 2010 podepsali smlouvu s Universal Music a Evil Wheel records a vydali s celosvětovou distribucí album ”Rock 'n' Roll Forever”, kde najdete 20 nejlepších songů plných skvělých melodií a hlavně se skvělým tahem na bránu, podpořené vokálem Eddieho Guze, který působil i v kapele Chrome Division spolu s kytaristou Dimmu Borgir Shagrathem.

Jako support se na turné představí rock´n´rollová mašina z norského Trondheimu BARBED WIRE a HEJTMAN z Prahy.

BARBED WIRE

je norská rocknrollová kapela s kořeny ze středu Norska. Kapela jede stejný styl jako Motörhead a AC/DC, navíc s energickou show jak se na severskou kapelu patří!

HEJTMAN

je pražská dirty rocknroll parta, která vznikla v roce 2007 ze členů kapely Schwabach. Hrají nakopávající dirty metal rocknroll podpořený na české poměry velmi kvalitní show, kde nechybí ani nějaké ty pyro efekty.. Nechte se překvapit – nebudete litovat!

http://www.rockcafe.cz/program/2013-03-16/rock-n-roll-forever-tour-2013-the-carburetors-nor-barbed-wire-nor-hejtman-cz/

 


12.3.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Pozvánka: ROCK´N´ROLL FOREVER TOUR 2013

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.