CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Novinky z tábora Bombs from heaven

Novinky z tábora Bombs from heavenBrněnská punk rocková kapela Bombs from heaven, kterou nedávno opustil kytarista Jimmi Ripper, přichází s novinkami.

Po Jimmiho odchodu jsme vyhlásili konkurz, s jehož šířením nám pomohlo nečekaně velký množství kamarádů i hudebních zinů přes FB profily. Ozvalo se nám několik adeptů, nicméně v podstatě automaticky jsme se rozhodli pro Stenliho Rocxe , ex-kytaristu slovenských Street spirit, nebo Kaktus, no a po několika zkouškách bylo jasné, že to byla dobrá volba. S Jimmim, který se rozhodl věnovat naplno své autorské kapele Black Burley, se rozcházíme samozřejmě v dobrým a přejeme mu hodně štěstí. Black Burley jsou skvělí.

Během tohoto období jsme ještě stihli natočit naše nový ep "God save the bombs", ať máte něco aktuálního do svých ipodů a zároveň i jako ukázku, na co zhruba se můžete těšit na naší druhé desce. Na EP najdete 2 singly z nichž jeden vyjde pravděpodobně i na vinylu na splitu s Radio dead ones, Street poison a 21 stories! EP "God save the bombs" můžete stahovat na kapelním bandzone profilu: http://bandzone.cz/bombsfromheaven, samozřejmě zdarma!

Momentálně máme malou pauzu, během které se nášemu basákovi a jeho ženě Míše narodí syn, gratulujeme!!! Současně dáváme dohromady skladby pro druhou desku Bomb! Od konce dubna už máme zase nabito. Čekají nás kluby a vyjímečný akustický koncertní minitour s The Unholy preachers a rakouskýma 21 stories! Po prázdninách, během kterých se ukážeme na několika festivalech zase svištíme snad do každýho klubu v Čechách a podíváme se několikrát do Německa. Těšíme se na vás hlavně a především na koncertech!

Vaše Bomby!!

 


2.4.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 3,7
nic moc 3,7
 

Diskuse ke článku - Novinky z tábora Bombs from heaven

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.