CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Prohlášení o zapojení do projektu Conscious Rebels

Vojta Kalina z kapely Pipes and Pints a manager Bandzone.cz

Projekt Conscious Rebels (Uvědomělí rebelové) sdružuje lidi, kteří si dali za cíl dostupnými prostředky měnit svět kolem sebe ve šťastnější místo pro všechny bez rozdílu národnosti, víry, tvaru nebo pohlaví. Probouzet lidi spící pod tíhou všeobjímajících negativních programů hektické civilizace. Její zajeté mašinérie nás udržují v cyklech nevědomého každodenního dramatu. Všichni hledáme šťastný a spokojený život, hledáme smysl života, chceme být osvícení, mít milujícího partnera a rodinu. Věříme, že jednou bude lépe. Snad za rok až vystuduji, za dvacet let až splatím hypotéku, až přestanu pít, až umřu. Lépe už ale je. Tady a teď. Jen to častokrát nejsme schopni vidět, protože nevíme kde začít. Štěstí totiž nenajdeme v žádném předmětu tohoto světa, kde jej často marně hledáme. Štěstí je v nás a vždy bylo. A právě tam je třeba začít, sám v sobě. Opustili jsme svá srdce, vložili je do předmětů kolem nás a nechali jsme se ovládnout pragmatismem.

vojta kalina

 

Mnoho z nás již v sobě našlo odvahu otevřít v sobě všechny uzavřené dveře, vypustit ven ty hrůzy, co za nimi byli zavřené, ovládali nám životy a navždy se jich zbavit. Chceme to s vámi sdílet, ukázat, že to jde, a že není čeho se bát. Že to, co jste vždy tušili je skutečné. Že opravdu jde žít bezpodmínečně šťastně bez negativních emocí nebo tělesných pocitů a vzkvétat na těle i na duchu. Nepřehánět to s alkoholem, neničit se různými návykovými látkami, zdravě jíst a neztrácet spoustu energie trávením toxinů nebo téměř nestravitelných potravin. Žít v hojnosti a blahobytu. Nechceme v tom ale být sami. Štěstí se přeci umocňuje tím, čím více je ho kolem nás. Náš záměr je proto otevírat oči, pomoci procitnout, nastoupit cestu světla a nechat ho rozptýlit všechnu tmu v našich životech. Nemusíte čekat na smrt. Jednejte hned a žijte svůj ideální sen na zemi každým okamžikem.

Zapojil jsem se do tohoto projektu vedle umělců jako je Suvereno (SK), Revolta (CZ) a věřím, že další budou brzy následovat. Můžete se těšit na diskuse, videa, muziku, workshopy a další akce s tématikou štěstí, práce s vlastním vědomím, zdravého životního stylu, fitness, spirituality, permakulturního či ekologického zemědělství, alternativních zdrojů, blahobytu a udržitelného alternativního bydlení.

Každý musí začít sám u sebe. Conscious Rebels pouze ukazují možnou cestu. Zbytek už je jen na každém z vás. Jste připraveni vystoupit z Matrixu? Vykročme společně.

První diskuse se mnou na toto téma proběhne 18. 5. ve Vimperku (https://www.facebook.com/events/663305227016491/) a další budou brzy následovat. Sledujte Conscious Rebels, účastněte se, pracujte na sobě a hlavně žijte.

Více informací zde: https://www.facebook.com/consciousrebels

 15.5.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,6
normálka 2,6
 

Diskuse ke článku - Prohlášení o zapojení do projektu Conscious Rebels

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.