CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Pozvánka: Mighty Sounds Warm Up

Mighty Sounds Warm UpFestival Mighty Sounds se rozehřívá, v květnu už opravdu důkladně. Tři vysoce kvalitní zástupci americké punk rockové scény, Hounds & Harlots, Rat City Riot a Far From Finished vystoupí 20. května v klubu 007 Strahov v Praze. První dvě zmíněné kapely objedou i zbytek republiky.

Chystaný americký punk rockový večírek je perfektním zahřívacím kolem pro devátý ročník festivalu, jemuž letos budou kytary vládnout. Pořadatelé Mighty Sounds na letošní vydání ohlásili kromě mnoha dalších také Suicidal Tendencies, The Subways nebo Anti-Flag.

Už v květnu si ale všichni můžou zkrátit čekání na léto a naladit se na Mighty vlnu. Hounds & Harlots ze San Francisca představují klasickou školu melodického a rychlého street punk rocku. Jako vlivy uvádějí Street Dogs, Stiff Little Fingers nebo One Man Army. Rat City Riot jsou původem ze San Diega a naposledy u nás byli k vidění na Mighty Sounds  a několika dalších zastávkách loňského léta. Jejich sestavu tentokrát doplní i Matt Voodoo z legendární berlínské rockové skupiny Mad Sin. Far From Finished z Bostonu, kteří s deskou „Living in Fallout“ získali status zbožňované party, i přes svody popu, kterým podlehli v minulosti, slibují punk rock amerického střihu v té nejlepší tradici.

Koncert proběhne 20. května v Praze na Sedmičce a předcházet mu bude celorepublikové tour Rat City Riot a Hands & Harlots. Více informací naleznete na www.mightysounds.cz a v události na facebooku http://www.facebook.com/events/156235101217556/.

FAR FROM FINISHED

RAT CITY RIOT

HOUNDS & HARLOTS

20. května 2013, start: 19:00

Klub 007 Strahov, Praha

vstup: 200 Kč

 


16.5.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,3
jde to 2,3
WARM UP  

Diskuse ke článku - Pozvánka: Mighty Sounds Warm Up

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.