CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Doprovodný program na Mighty Sounds

Doprovodný program na Mighty SoundsRandy Valentine jako hlavní hvězda DJs, nálož divadel v čele se soubory Buchty a loutky, Wariot Ideal nebo Cílená nejistota. K tomu fotbal, nohejbal, skate a BMX exhibice, fireshow – tohle všechno a mnoho dalšího doprovodí od 19. do 21. července v Táboře špičkově vyváženou hudební sestavu, jakou letos festival Mighty Sounds nabízí.

Kapely Suicidal Tendencies, The Subways, Anti-Flag, Bad Manners nebo Skindred, interprety Ky-Mani Marleyho nebo Macka B a spoustu dalších letos stejně jako každý rok doplní program, který organizátoři pečlivě skládají tak, aby dokonale ladil s duchem festivalu. Jamajsko-britský interpret Randy Valentine je DJskou špičkou reggae a dancehallu a právě on bude vévodit DJs Greenpeace Radio 1 Stagi. Milovníci divadla se můžou těšit na soubor Buchty a loutky s legendárním představením Rocky IX. Kromě těchto hvězd alternativního divadla vystoupí Ondřej Novotný, soubor Wariot Ideal nebo Cirkus TeTy a pěkná řádka toho nejlepšího z české scény.

Opět se také chystá turnaj v malém fotbale a v nohejbale, letos bude navíc možnost zahrát si kubb, pétanque, ping pong nebo kouknout na skateboardovou, BMX a in-line exhibici na rampě od Vans a Monster Energy. Velice oblíbeným meeting pointem se už stala graffiti stěna party Graffneck. Devět let v řadě spolupracuje festival s Tribo Fuego a jejich skvělá fireshow nebude chybět ani letos. Kromě toho bude k vidění žonglování, skimboard a fingerboard exhibice a v nabídce bude široké spektrum workshopů.

I letos vzdává festival Mighty Sounds hold městu Tábor, které mu poskytuje prostor. Tři hlavní pódia s živou produkcí se tak budou jmenovat Jan Hus, Jan Žižka a Jan Roháč. Kromě nich letos přibývá plnohodnotná čtvrtá Lucky Hazzard Stage zdaleka nejen pro milovníky rock’n’rollu. Greenpeace Radio 1 Stage nabídne přes den divadlo a večer reggae, dancehall a d’n’b DJs, Rudeboy Rythm jako vždy zacílí na milovníky ska a soulu a Sadomaso Stage bude patřit breakcoru, dubstepu a d’n’b.

Všechny informace o doprovodném i základním programu, o line-upu nebo o možnostech, jak pořídit vstupenky (od 1. července za 1090,- Kč) lze nalézt na www.mightysounds.cz.

*MIGHTY SOUNDS  vol. 9*

SUICIDAL TENDENCIES*THE SUBWAYS*KY-MANI MARLEY*ANTI-FLAG*COMEBACK KID*MAD SIN*SKINDRED*MACKA B*YOUR DEMISE*BAD MANNERS*U.K.SUBS*a mnoho dalších

19. – 21. července 2013

Tábor, letiště Čápův dvůr

oficiální pivo festivalu: Budweiser Budvar

www.mightysounds.cz

 


5.7.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Doprovodný program na Mighty Sounds

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
KRAKEN
KRAKEN - 6.7.2013 3:04

navíc je mi čerstvejch 23 let takže chlastám,hulím,beru fet.....smajlik - 5

 
KRAKEN
KRAKEN - 6.7.2013 2:58

mno už se prostě nemůžu dočkat až tam budu zfetovanej lítat celý 3 dny po všech místech...hurá na mighty!!! smajlik - 14 smajlik - 9