CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Fast Food Orchestra představí v Roxy ochutnávku z připravované desky!

Fast Food Orchestra představí v Roxy ochutnávku z připravované desky!

Stálice tuzemské klubové scény, kapela Fast Food Orchestra, usilovně pracuje na novém, celkově již sedmém studiovém albu. Jeho vydání je plánováno na říjen příštího roku, nicméně kapela začne album odhalovat již 13. listopadu, kdy vystoupí v pražském Roxy. V rámci tohoto koncertu totiž kapela poprvé do svého setlistu zařadí některé z novinek. Jako předkapela v Roxy vystoupí spřátelená kapela Ska n’ daal.

Více než dva roky po vydání prozatím poslední desky Wanted for Cooking začali Fast Food Orchestra pracovat na novém materiálu. Jeho koncept vychází především ze ska kořenů kapely, od kterých se na posledních albech částečně odklonila. “V posledních letech nás baví experimentovat s celou řadou žánrů, což se na nové desce jistě promítne. Chceme na ní ale fanouškům dopřát i více toho, co Fast Food od začátku byli - ska kapely,” komentuje přípravy frontman kapely Su-sha.

Pro koncert v Roxy si kapela přizvala i svého více či méně stálého hosta, Dr. Karyho. Pro koncerty s ním kapela připravila nově speciální set, obsahující i některé starší věci, které jinak v jejím setu běžně chybí. V souvislosti s tím bude také premiérově uveden singl Všechny ty holky co jsem měl, který se také objeví na nové desce a který je napsán právě Dr. Karymu na míru.

Fast Food Orchestra feat. Dr. Kary, Ska n’ daal
13. listopadu
Klub Roxy, Dlouhá 33, Praha 1
Vstupné: 120 Kč (předprodej v síti Ticketpro a v Café NOD) /// 170 Kč na místě

https://www.facebook.com/events/195048527345605/

 


11.11.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 0
- 0
 

Diskuse ke článku - Fast Food Orchestra představí v Roxy ochutnávku z připravované desky!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.