CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Odcházím z Totálního Nasazení

Pavel

Odcházím z Totálního Nasazení – protože život běží jako voda, po pětiletém přešlapování na místě, jsem se konečně rozhodl.

Neodcházím ze scény, spíš znovu začínám :).

Rodina je důležitá ,proto chci teď věnovat víc času dětem a ženě . To je hlavní důvod .

Další důvody .

Nechci brzdit Totální Nasazení , protože si myslím ,že by z nás teď nic kloudnýho nevypadlo, uvolním místo v kapele mladším ,ať se snaží dál a předpokládám , že nové TN nebude žít jen z minulosti. Odchodem Pípi odešla část mne , většina jeho textů je naprosto skvělejch a ve chvíli ,kdy čtu jeho text okamžitě jede v hlavě muzika , nevím jak to funguje ,ale je to tak.

Kamarádi – téměř je nevidím , jsou většinou v kapelách, s kterými už TN nehraje a Dilemma in Cinema ,kde hraju už 5 let s Pípou si proto zahraje pár koncertů právě s kapelama , kterých si já osobně vážím nejvíc.

Původně jsem chtěl odejít až v ½ dubna ,ale nakonec mi bylo doporučeno a já nijak neoponoval,že odejdu už 14.února ve Vagonu v Praze , kde předám kytaru svému nástupci. Takže ta ponorka je v tom asi taky ,myslel jsem si ,že neexistuje ,je sice malá ,ale je .

Koncertní sestava TN - Šukec,Pípa,Sváťa ,P.P.Cvok byla podle mne zatím nepřekonána , tajně jsem těch pět let snil a doufal ,že se to jednou vrátí ,byl to ale asi jen sen a nejspíš u něj bohužel jen zůstane.

Takže ,kdo má zájem ,tak se uvidíme ,tak třikrát do měsíce už jen v Dilemma in Cinema . Máme nového pěvce Cirila , nové CD „Jedem v černym „a chcem hrát co hrajem . V kapele je skvělá pohoda, takže máme ještě hodně legrace před sebou a já se na to dost těším.

Koncerty budou : viz www.bandzone.cz/dilemmaincinema

máme plno až do dubna :)))) Protože ty 3 maximálně 4 koncerty za měsíc , podle nás asi stačí.

Doufám ,že se potkáme na Valníku , který hodlám dál se Sváťou a Sakalou pořádat .

Novému TN přeju muziku , texty a publikum , za ktreré se nebudou muset stydět .

 

 


13.12.2013   Rubrika: Články   |   Komentářů: 6   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,1
jde to 2,1
 

Diskuse ke článku - Odcházím z Totálního Nasazení

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Medvěd!
Medvěd! - 17.12.2013 9:28

P.B.V.: smajlik - 5

 
P.B.V.
P.B.V. - 16.12.2013 10:39

Při vší úctě ke Sváťovi já osobně považuji za vrchol nebo spíše poslední dobré album TN Crabalaganju, od té doby to čistě dle mého mínění má sestupnou tendenci, na každé další desce je stále méně invence a stále více vaty. Naprosto ale souhlasím s Pavlem, že koncertní sestava s Pípou a Šukecem byla No. 1. Pavlovi držím palce a DIC přeju, ať jim to šlape!

 
Banjo
Banjo - 16.12.2013 6:32

Sice do toho mám prd co kecat, protože jednak jako kytarista žádnému z uvedených nesahám ani po kotníky, druhak jsem na Totáčích už delší dobu nebyl. Ale tak nějak jsem to očekával.
DIC hrajou to, co se mi z Totáčů v devadesátejch líbilo. Totáči jsou sice muzikantsky hodně namakaní, ale stylově mě začali v poslední době trochu míjet - oproti Stínohrám nebo Poctě době se to posunulo někam, kde už to blbě pobírám.

 
Zorro
Zorro - 14.12.2013 16:05

TN už je spíš cirkus než kapela. S PP Cvokem odchází poslední dobrej článek smajlik - 1 Dillema in cinema je super smajlik - 5

 
chrpa
chrpa - 14.12.2013 11:19

rodina nade vše...

 
Medvěd!
Medvěd! - 14.12.2013 8:55

Kde nic není,tam ani smrt nebere... věnuj se rodině,uděláš líp! S odchodem Pípi jste zeslábli opravdu minimálně o půlku...